- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чемпіонат Калуського району: до проміжного фінішу – три тури

18 Червня 2013 (23:03)

Футбольна Калущина наближається до проміжного фінішу. Залишилося провести три тури. Якщо в першій лізі до восьмого туру впевнено почувала себе Станькова, то в цьому турі один і з кращих колективів району дав збій. На власному полі станьківчани поступилися з рахунком 1:3 сусідам із Верхні, котрих очолює відомий в минулому футболіст, який навіть виступав у «вишці» Російської Федерації за сочинську «Жемчужину», Роман Русановський.
Тепер верхнянці в спину дихають лідеру. А ось на третю сходинку турнірної таблиці піднявся Довгий Войнилів, який у рідних стінах здолав колись непереможний Голинь – 4:2.
Тріумвірат лідерів виглядає так: Станькова – 19 очок, Верхня – 16, а в Довгого Войнилова – 15 пунктів. Далі йдуть Студінка і Вістова.
В другій лізі першої і другої груп лідери утримують свої позиції. Правда, такої переваги, яку вони мали 2-3 тури назад, вже нема.
Так, у першій групі Бабин-Зарічний наздогнала Грабівка. І у них уже по 19 очок. На два відстає Перевозець. Четвертим їде Боднарів – 13 очок.
У другій групі нижчого дивізіону аналогічна картина, як і в першій лізі. Попереду Войнилів – 19 пунктів, 16 – в Луки, а третє-четверте ділять Станькова-2 і Копанки, в яких по 13 очок.
До речі, в Станькові тепер справжній футбольний бум. Завдяки меценату, підприємцю з Москви Ігорю Чигуру збудовано прекрасний стадіон, роздягальню. Побільше б таких людей у нашому футболі, тоді він став би ще більш популярним.

Чемпіонат міста
В Калуші лідирує… Збора
Три тури проведено в чемпіонаті Калуша. Чи не парадокс: в ньому першість захопила сільська команда з дивовижною назвою «Інтернаціонале». В усіх трьох матчах вона святкувала перемогу.
Визачилась в чемпіонаті і трійка лідерів. Друге місце посідає «Євробуд-Олімпія», третє – «Дністер». Ще три колективи не набрали жодного очка.

Ростислав Михайловський, для sport.if.ua

 
Коментарі
18. 6 .2013 (23:44) Гість
Русановський ніколи не виступав за сочинську "Жемчужину". Він провів три сезони за новоросійський "Чорноморець".

18. 6 .2013 (23:49) Гість
Окрім того, у Першій лізі за трійкою лідерів йдуть Студінка і Голинь (згідно регламенту), а не Студінка і Вістова.
19. 6 .2013 (15:45) Гість
Ви помиляєтесь, йде - Студінка і Голинь, оскільки після набраних очок йде різниця м’ячів у особистих зустрічах (Вістова - Голинь 2-1)

19. 6 .2013 (20:27) Гість
а де Тужилів??????

19. 6 .2013 (22:07) Гість
Ви праві. Почитав щойно Регламент. Все ж таки Вістова.

19. 6 .2013 (22:08) Гість
А Тужилів цьогоріч не заявився. 6 основних гравців з їхнього складу виступають цьогоріч у Станьковій.

20. 6 .2013 (11:50) Гість
Як вчора зіграли Калуш - Снятин???

20. 6 .2013 (12:14) Гість
Калуш програв 0:1

20. 6 .2013 (13:08) Гість
ФК "Калуш" програв, граючи у меншості. Удалили Короля.
20. 6 .2013 (15:35) vova
а юнаки як зіграли?

23. 6 .2013 (01:38) Гість
А чого не вісвітлюють новини косівського району?

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.