- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

В Коломиї та Снятині стартував шкільний турнір з футзалу "Кубок НФК "Ураган"

17 Лютого 2017 (15:42)

В четвер 16 лютого в Коломиї та Снятині відбулося урочисте відкриття Шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК Ураган". Цьогоріч ці змагання є відбірковим турніром до фіналу Шкільної футзальної Ліги України, де змагаються команди складені з гравців 5-х класів та молодших загальносвітніх шкіл зі всієї України.

Вже другий сезон поспіль турнір в Коломиї розпочинається Суперкубком. Цьогоріч у матчі-відритті між собою зустрілися минулорічні переможці міського та районного турніру команди ЗОШ № 4 м. Коломия та ЗОШ смт. Печеніжин. Останні, до речі, минулого року стали срібними призерами Ліги шкільних Чемпіонів міст та районів Івано-Франківської області, а команда з Коломиї зайняла друге місце у обласному етапі Шкільної футзальної Ліги України 2016. Цього разу рівна гра приблизно однакових за класом суперників завершилася мінмальною перемогою коломиян з рахуноком 1:0.

Повертаючись до цьогорічного турніру в Коломиї, слід відзначити, що він зібрав рекордну кількість команд - 35. З поточного сезону до міських та районних шкіл долучилося 9 ЗОШ Печеніжинської ОТГ. Як завжди, у змаганнях є свої фаворити і аутсайдени, але головне те, що більш ніж 400 дітей впродожв майже двох місяців будуть залучені до змагань спортом. 

Снятинщина теж не пасе задніх і в 2017 році змогла об'єднати 25 шкільних команд для участі у міськрайонному турнірі "Кубок НФК "Ураган", пам'ять про який повинна залишитися у його учасників на все життя.

Олександр Дем'янчук

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.