- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

НФК "Ураган" розширює географію партнерів

21 Січня 2021 (18:51)

Народний футбольний клуб "Ураган" продовжує роботу над розширенням партнерських відносин з футзальними клубами України. Наразі було досягнуто домовленості про співпрацю з амбіційним клубом "Чорне море" з Одеси.

Під час проведення в Івано-Франківську ІІ туру Вищої ліги U-15 до клубного офісу НФК "Ураган" завітала делегація з Південної Пальміри - юні футзалісти та їх досвідчені наставники. В офісі клубу хлопчаки мали нагоду ближче познайомитись з структурою НФК "Ураган", дізнатись більше про історію та сьогодення франківської команди, а згодом навідались і до клубного фан-шопу, де були вражені концепцією Лігва Драконів і охоче робили знімки біля пам'ятних трофеїв клубу.

Під час дружнього візиту відбулась зустріч виконавчого директора НФК "Ураган" Олега Ковальського та представників ФК "Чорне море" Федора Пилипіва та Олександра Гірки на якій було визначено вектор співпраці обох клубів щодо підготовки талантовитих футзалістів та можливості для найкращих вихованців "Чорного моря" спробувати свої сили в командах НФК "Ураган" і всіляко сприяти розвитку партнерських відносин.

Враженнями від візиту з пресслужбою НФК "Ураган" поділився тренер ФК "Чорне море" Федір Пилипів.

- Як Ви знаєте, в Одесі створена ветеранська команда ФК "Чорне море" і саме при ній ми організували дитячо-юнацькі команди різних вікових категорій, - розповідає Федір Пилипів. - Розпочалось все чотири року тому, коли я запропонував нашому президентові Сергію Валерійовичу Торшину створити саме дитячу команду. Вдячний Сергію Валерійовичу, який підтримав мою ідею та організував все з юридичною точки зору, тож ми з Олександром Гіркою, який на той час працював в Чорноморську, взялись тренувати дітей. З самого початку створення і до тепер ставимо перед собою завдання виховання дітей, адже важливо привити їм змалечку здоровий спосіб життя та повагу до близьких.

- Скільки зараз займається дітей в клубі?
- Зараз в командах нашого клубу займаються більше півсотні дітей, а базовою віковою категорією є U-15, а також молодші U-13 та U-11. Саме цими командами ми й беремо участь у чемпіонаті України. Самі розумієте, в Одесі є багато потужних футбольних шкіл ("Чорноморець", "Атлетік") з якими складно конкурувати, але ми робимо свою справу і якщо колись нас не сприймали серйозно, то зараз самі батьки бачать прогрес своїх дітей після занять у нас і розуміють який високий рівень підготовки у нашому клубі. Дехто скептично ставиться до футзалу, але я вважаю, що пройшовши школу саме футзалу дитина може легко адаптуватись і у великому футболі. Важливим є й той факт, що в нас діти займаються безкоштовно завдяки Сергію Валерійовичу, який оплачує буквально все з власної кишені, а це доволі важливо в теперішній час.

- Як виникла ідея співпраці з НФК "Ураган"?
- Насправді, це моя ініціатива. Я колись грав в "Урагані", ставав чемпіонам разом з командою, знаю, як тут все організовано. Тож мені хочеться, щоб діти, які займаються в "Чорному морі" прогресували і бачили перед собою перспективу. В "Урагані" побудований потужний клуб, є команда Екстра-ліги, хороші юнацькі команди. Думаю, наша співпраця стане поштовхом для дітей, щоб вони розвивались та мали можливість продовжити кар'єру в такому клубі як "Ураган".

- Хлопці залишились задоволеними після візиту до "Урагану"?
- Та я вже "пошкодував", що привів їх до "Урагану" (сміється - ред.). Після візиту до офісу та фан-шопу у хлопців було скільки емоцій, що мені складно було налаштувати їх на наступну гру в чемпіонаті. У них завтра гра, а вони думають про "Ураган", діляться емоціями і говорять, як було б добре потрапити саме туди. Це дуже добре, адже хлопці "загорілись", побачили як працює хороший клуб і були в приємному шоці. Дуже радий, що "Ураган" пішов нам на зустріч в плані співпраці і наші діти у майбутньому зможуть проявити себе на найвищому рівні.

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.