- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Битва лідерів в Івано-Франківську (+ ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

22 Січня 2021 (20:06)

У суботу, 23-го січня, франківський "Ураган" вдома зіграє матч 17-го туру Favbet Екстра-ліги проти київського клубу "ХІТ". Матч відбудеться без глядачів у спорткомплексі КФВ і розпочнеться о 12:00. 

Завтрашній матч на майданчику спорткомплексу КФВ отримає статус центрального в ігровому вікенді. Ще б пак, адже на паркеті в двобої зійдуться третя та друга команди турнірної таблиці - "Ураган" та "ХІТ" відповідно. Різниця між суперниками складає всього один заліковий пункт, тож перемога когось з суперників дозволить випередити прямого конкурента та зробити вагому заявку на другу позицію. Вище ніхто з суперників вже не підніметься, адже після сьогоднішньої звитяги "Продексіма" над "Енергією" (4:1) "мельники" гарантували собі перший рядок за тур до завершення регулярного сезону.

Стосунки "драконів" та киян в останні роки набули статус принципових - чого вартує лише фінальний поєдинок останнього розіграшу Кубка України. Тоді на майданчику Палацу спорту "Юність" в Запоріжжі фінальна сирена зафіксувала нічию (2:2), а в серії пенальті сильнішими виявились франківці - 5:4. Втім, з того часу "ХІТ" вже встиг взяти реванш у "драконів" за кубкове фіаско - у матчі першого кола в Києві переміг з рахунком 7:2. У завтрашньому матчі до гри повернеться капітан франківців Микола Микитюк, який відбув двоматчеву дискваліфікацію та готовий допомогти партнерам реваншуватись за поразку у першому колі.

Шанувальники футзалу зможуть переглянути поєдинок у прямому ефірі на каналі СПОРТ 1 та YouTube-каналі Асоціації футзалу України. Початок о 12:00. Вболіваємо за "драконів" разом!

"Ураган" Івано-Франківськ – "ХІТ" Київ
23 січня. Favbet Екстра-ліга, 17-й тур. м. Івано-Франківськ, СК КФВ - 12:00.
Арбітри: А. Ноєв (Запоріжжя), В. Дзюра (Рівне), Орест Дуцяк (Дрогобич)
Хронометрист: Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)​
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич)
Делегат: Б. Мельник (Львів)

Пряма трансляція:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.