- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" в битві лідерів здолав "ХІТ" (+ ВІДЕООГЛЯД)

24 Січня 2021 (10:36)

Центральний поєдинок 17-го туру Favbet Екстра-ліги завершився перемогою господарів.

Напередодні центрального поєдинку туру "дракони" втратили одразу кількох виконавців - поза грою з різних причини опинились Сергій Коваль, Роман Колток, Володимир Кардаш та Віталій Коробка, а діями команди з технічної зони керував асистент головного тренера Тарас Панчук. Зважаючи на втрати, місце у воротах зайняв Тарас Левандівський, для якого ця гра видалась своєрідним футзальним іспитом. Забігаючи наперед скажемо, що молодий голкіпер впорався з ним на тверду п'ятірку.

Статус поєдинку змушував обидві команди грати доволі обережно і не форсувати події на майданчику. Тож не дивно, що у стартові хвилини суперники обмінялись невлучними ударами Масевича та Микитюка в господарів та Жука у гостей. Найближчим до взяття воріт був Боргун, постріл якого з нижньої шістки потягнув Левандівський. Міг відзначитись і Педяш, який, двічі вийшовши віч-на-віч з голкіпером, пробив над рамкою воріт. Відповідь "драконів" видалась результативною - перехоплення на правій бровці завершилось як по нотах розіграною комбінацією від Микитюка-Абакшина-Лебедя і останній вразив вже порожні ворота. Перевага на табло франківців зберігалася не довго. Це Колесников після розіграшу штрафного першим встиг на добиванні - 1:1. До сирени на перерву суперники більше не забивали, а найбільш реальними були нагоди у Лебедя та Колесникова - в першому випадку Ярославу бракувало влучності, а в другому врятував Левандівський

Другий тайм розпочався з обміну люб'язностями - Левандівський врятував після удару Сірого, а Сухов потягнув дальний постріл Масевича. Далі на майданчику панувала гра на зустрічних курсах. Чого вартують лише випади Шеремети та Лебедя, яким бракувало влучності та Сірого, який з вбивчої позиції пробив повз рамку. Ближче до екватору ініціативу до свої ніг перебрали господарі, тож на перший план вийшла мастерність Сухова, коли на ударних позиціях опинялись Фаренюк, Лебідь, Радевич та Микитюк. Кияни відіповіли не менш гостро - Журба з другої спроби струсонув поперечку воріт франківців. За дві хвилини до фінальної сирени господарі таки добилися свого, коли Лебідь розріхною передачею зі штрафного знайшов Абакшина - 2:1. Після пропущеного м'яча Олег Лук'яненко перейшов на гру з п'ятим польовим, та Левандівський і Ко цього дня більше не дозволили радіти столичним вболівальникам - "Ураган" перемагає в центральному матчі туру та піднімається на другу позицію турнірної таблиці.

"Ураган" Івано-Франківськ - "ХІТ" Київ - 2:1 (1:1)
Голи:
Лебідь (8), Абакшин (38) - Колесников (11).
"Ураган": Левандівський (в) - Радевич, Кордоба, Фаренюк, Масевич - Лебідь, Шеремета, Абакшин, Микитюк (к) - Завертаний, Швед, Дичук. Асистент тренера: Тарас Панчук.
"ХІТ": Сухов (в) - Сірий, Педяш, Жук, Журба - І. Борсук (к), А. Борсук, Боргун, Колесников, Школьний, Поночовний, Чернявський, Салтанов - Сіріцький (в). Головний тренер: Олег Лук'яненко.

Відеоогляд матчу:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.