- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган-3" завершив перше коло на мажорній ноті

24 Січня 2021 (18:56)

"Дракони" у матчі лідерів Другої ліги обіграли "Avenga".

Суботній матч між "Ураганом-3" та "Avenga" став центральним в ігровому вікенді Другої ліги. Ще б пак, адже в заключному матчі першого кола між собою зійшлись друга та третя команди чемпіонату, яких розділяли лише краща різниця забитих та пропущених м'ячів.

Краще з натиском відповідальності зуміли впоратись "дракони", які повели в рахунку вже в дебюті поєдинку. Це Баланик виборов м'яча у двох суперників поблизу чужих воріт і потужним ударом відкрив лік голам у матчі - 1:0. Такий перебіг подій не входив до планів львів'ян, тож майже одразу після пропущеного м'яча голкіпер Морикишка підключався до атак у статусі п'ятого польового. І в середині тайму був покараний - Британ з власної половини поля забив свій п'ятий гол в сезоні і подвоїв перевагу підопічних Юрія Іванишина. Втім, втримати свої ворота недоторканими у першому таймі франківцям не вдалось і перед сиреною на перерву Москвін сквитав один м'яч - 2:1.

По перерві "драконам" вдалось відправити у нокдаун своїх суперників. Це Бессонов, обігравшись з Ткачуком, реалізував взірцеву контратаку - 3:1. В наступні хвилини "айтівці" продовжили розігрувати "зайвого", тож Гуйвану довелось добряче попрацювати у рамці воріт. Все ж розв'язка у зустрічі наступила за дві хвилини до фінальної сирени, коли Британ після обіграшу з Бессоновим офрмив дубль і підбив остаточні 4:1 на користь "Урагану-3".

"Ураган-3" Івано-Франківськ - "Avenga" Львів - 4:1 (2:1)
Голи:
Баланик (2), Британ (8, 28), Бессонов (16) - Москвін (15).
"Ураган-3": Гуйван (Хомяк, 28) - Британ (к), Баланик, Бессонов, Ткачук - Лейб'юк, Бельбас, Сенюк, Онуфрак, Негела, Петросюк. Головний тренер: Юрій Іванишин.
"Avenga": Морикишка (в) - Тедіков, Москвін, Баран, Зінич - Перун, Свист, Смага, Патько. Головний тренер: Євген Москвін.

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.