- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

15-річні "ураганівці" вирушають на ІІІ тур Вищої ліги

24 Січня 2021 (21:18)

У понеділок стартує ІІІ тур Вищої ліги U-15.

Черговий, третій за ліком тур чемпіонату України серед команд U-15 у Вищій лізі відбудеться у Луцьку. На Волині підопічних Олександра Вонса очікує щільний графік - протягом трьох днів юні "дракони" проведуть шість (!) поєдинків. Суперниками франківської команди в турі будуть команди з верхньої частини таблиці, та попри те хлопці вирушають в хорошому настрої, готові продемонструвати свою найкращу гру та покращити турнірне становище.

Перший змагальний підготував для юних вихованців "Урагану" команди з верхньої четвірки турнірної таблиці. В понеділок о 10:00 франківцям протистоятимуть однолітки з ФК "Чорне море", які посідають четверту сходинку, тоді як о 13:30 команда зустрінеться з третьою командою чемпіонату столичною ДЮСШ №25. Наступного дня, у вівторок, на "Ураган" очікує ще два випробування у матчах проти лідера таблиці "ДЮСШ-Respect" з Маневичів (початок о 9:00) та рівненської ДЮСШ №4 (початок о 12:30). Завершать тур "дракони" у середу двобоями проти географічних сусідів. Об 11:20 відбудеться "енергетичне" дербі проти КІВС "Енергія", тоді як о 13:40 зійдуться з хмельницьким "Соколом". 

Всі матчі транслюватимуть на YouTube-каналі Комітету дитячо-юнацького футзалу АФУ.

Вища ліга U-15. ІІІ тур
м. Луцьк, СК Адреналін Сіті
25.01.2021 (понеділок)
10:00 ФК "Чорне море" Одеса - НФК "Ураган" Івано-Франківськ
13:30 ДЮСШ №25 Київ - НФК "Ураган" Івано-Франківськ

26.01.2021 (вівторок)
09:00 "ДЮСШ-Respect" Маневичі НФК "Ураган" Івано-Франківськ
12:30 ДЮСШ №4 Рівне - НФК "Ураган" Івано-Франківськ

27.01.2021 (середа)
11:20 НФК "Ураган" Івано-Франківськ - КІВС "Енергія" Львів
13:40 НФК "Ураган" Івано-Франківськ - СК "Сокіл" Хмельницький

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.