- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Іван Скіцко подав у відставку з посади головного тренера АФФК “Суми”

25 Січня 2021 (23:14)

Головний тренер АФФК “Суми” Іван Скіцко після нічиєї у матчі 17-го туру Екстра-ліги проти “ІнБеву” (2:2) прийняв рішення подати у відставку. Президент клубу Ігор Черненко після розмови зі спеціалістом вирішив прийняти відставку головного тренера.

Керівництво клубу прийняло рішення призначити новим головним тренером АФФК “Суми” Ярослава Пєсоцького, який і буде готувати команду до заключного матчу регулярного сезону проти “ХІТа” та гри-відповіді 1/8 фіналу Кубку України проти “Ельдорадо”. Також Ярослав Сергійович, незалежно від результатів решти матчів сезону, продовжить готувати команду і надалі.

Іван Скіцко очолив АФФК “Суми” на початку минулого сезону після поразки сумчан в Одесі від місцевого “Епіцентру К-Авангарду” (2:3). Разом із новим головним тренером “Суми” посіли сьоме місце і минулому розіграші Екстра-ліги серед дев’яти команд. Наразі команда також посідає дев’яту позицію і ризикує не потрапити до плей-оф турніру.

Іван Скіцко, колишній головний тренер АФФК “Суми”:

“Які підсумки моєї роботи можу зробити? За рік і три місяці, вважаю, команда і клуб зробила важливий крок уперед. Так, я розумію позицію меценатів, які вкладують свої кошти, енергію, здоров’я в команду. Їм потрібен результат, а його команда під моїм керівництвом не досягла у цьому сезоні. Хоча, якщо зараз подивитися у турнірну таблицю, до до п’ятого місця лише три очки, здавалося, не так і багато, але ми їх десь не добрали. Тому моя відставка – це логічне рішення у цій ситуації. Чому так сталося? Я виділив би три чинники. По-перше, ми не дуже вдало влітку провели трансферну політику, а зимове трансферне вікно відкрилося уже на фініші регулярного сезону. Унаслідок цього випливає другий чинник – невелика конкуренція всередині команди. Більшість матчів ми догравали, коли стояло питання результату, вшістьох-всімох. А зайва втома приводить до більшої кількості помилок на майданчику. Так не повинно бути, а ще ж у були травми та дискваліфікації. По-трєте, це суддівські помилки. Я можу назвати три-чотири матчі, де арбітри помилялися не нашу користь, внаслідок чого нам не вистачило набранних очків. Але були і наші помилки: гравців, тренерів та керівництва клубу, і причини потрібно шукати у собі.

Які позитивні моменти можу виділити? Мені здається, клуб виріс у професійному плані та психологічному. Мені вдалося донести до гравців, що взаємоповага та ввічливість – це цінні поняття як у грі, так і у житті. І надзвичайно емоційні гравці, яких у нас у команді вистачає, почули мене, і ми стали єдиним цілим. Мені вдалося донести ідею, що поразка – це вина кожного з нас, а не одного із партнерів по команді, судді, чи ще когось. Я дякую хлопцям за те, що вони виходили і билися за честь клубу, міста та змусили футзальну Україну говорити про себе.

Які думки далі? Я дуже сімейна людина, і дуже сумував за родиною, коли перебував у Сумах. Зараз тиждень-другий просто побуду разом із близькими мені людьми і відпочину від футзалу. Тренерська робота – це завжди стрес, особливо у нашому випадку. А потім задумаюся щодо пошуку нової роботи, і буду в першу чергу шукати десь тут, в Івано-Франківську.

Від щирого серця хочу побажати команді розвитку. Зі мною команда продовжила поступовий шлях вперед у своєму розвитку, і я упевнений, що майбутні перемоги у “Сум” – попереду. Хочется подякувати Ігору Петровичу за довіру. Я протягом усього часу бачив, як у нього горять очі, він завжди прагне зробити команду все кращою та кращою. Хочеться побажати Ярославу футзальної мудрості та наснаги у якості головного тренера “Сум”. Мені було приємно з ним працювати, упевнений, у нього все вийде. Шановні уболівальники, підримуйте команду надалі. Я розумію, що вам хочется побільше перемог, але справжня відданість та вірність клубу проявляється якраз у такі складні моменти. Усім здоров’я, щастя, добра, миру та Божого благословіння”, – сказав Іван Васильович у інтерв’ю клубній пресслужбі.

АФФК “Суми” дякує Івану Васильовичу за працю протягом його періоду перебування в Сумах і бажає подальших успіхів на тренерській ниві. Яскраві перемоги над “Ураганом”, “Кардиналом-Рівне” та “Енергією” назавжди залишаться у пам’яті сумських уболівальників.

foodcentresumy.com.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.