- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" вирушає до Херсона (+ LIVE)

26 Лютого 2021 (14:55)

У суботу, 27-го лютого, франківський "Ураган" в Херсоні зіграє перший матч 1/4 фіналу Favbet Кубка України проти місцевого "Продексіма". Матч відбудеться у спорткомплексі ХФСК і розпочнеться о 13:00. 

Поки інші вже відіграли перші матчі чвертьфінального протистояння, у наційкавішій парі звітної стадії все лише розпочинається. У зв'язку з участю "Продексіма" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів та підготовкою збірної до надважливих матчів кваліфікації Євро-2022 суперники покладуть початок цьогорічної кубкової історії лише завтра на майданчику спорткомплексу ХФСК.

В останні роки стосунки "Урагану" та "Продексіму" набули статусу принципових в українському футзалі, адже як "дракони", так і "мельники" завжди ставлять перед собою найвищі завдання. До того ж, в двох останніх сезонах херсонці незмінно ставали чемпіонами, тоді як за франківцями залишились Кубок України, Суперкубок України та Кубок ліги. Додамо сюди ще й принциповість протистояння для гравців, які раніше захищали кольори обох суперників і отримаємо справжнє класичне дербі українського футзалу.

Найбільш ударною бойовою одиницею у складі "Продексіму" є четвірка збірної України на чолі з Петром Шотурмою. Варто відзначити і бразильських виконавців Роніньо, Андреу, Клаудіньо та Даніеля Розу, які доволі добре підковані індивідуально та можуть самотужки зробити потрібний результат. Втім, індивідуальності у футзал не грають, тож вирішальним у протистоянні (особливо у кубковому) стануть дисципліна, характер та воля до перемоги.

Останні матчі суперників завершувались на користь херсонців, щоправда, кубкова історія команд є діаметрально протилежною. У сезоні 2017/18 "дракони" вже долали "мельників" на стадії 1/4 фіналу Кубка України. Тоді в Херсоні команди розійшлись миром (1:1), а в Івано-Франківську господарі святкували перемогу з рахунком 7:1. Не варто забувати і феєричний фінал сезону 2018/2019, в якому "Урагану" вдалось обіграти принципового суперника (4:1) та вперше в історії здобути до своєї скарбнички почесний трофей.

Шанувальники футзалу зможуть переглянути поєдинок у прямому ефірі на YouTube-каналі Асоціації футзалу України. Початок о 13:00. Вболіваємо за "драконів" разом!

"Продексім" Херсон "Ураган" Івано-Франківськ 
27 лютого. Favbet Кубок України, 1/4 фіналу, перший матч. м. Херсон, СК ХФСК - 13:00.
Арбітри: Д. Куций (Харків), С. Ключник, О. Максименко (обидва – Миколаїв) 
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон) 
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

Пряма трансляція:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.