- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" та "Продексім" розійшлись миром

27 Лютого 2021 (22:43)

"Дракони" та "мельники" не визначили сильнішого.

Обидві команди підійшли до звітного протистояння у ненайсильніших складах. Зокрема, в господарів з різних причин були відсутні Юрій Савенко, Дмитро Сорокін, Микола Білоцерківець та Андреу, тоді як в лазареті "драконів" перебуває Сергій Коваль. Попри те, найцікавіший двобій чвертьфінальної стадії виправдав всі передматчеві аванси і приніс масу задоволення вболівальникам як біля екранів своїх гаджетів, так і в спорткомплексі ХФСК, на трибуни якого глядачі повернулись вперше за довгий час.

В дебюті поєдинку дві нагоди для взяття воріт втратив Даніель Роза, який спочатку втік від Кордоби, а згодом і дальним ударом перевіряв на міцність голкіпера. На щастя, в обох випадках Колток зіграв бездоганно і двічі переміг у дуелях з прудконогим бразильцем. Не відставав від свого колеги по амплуа і Ципун - страж воріт "мельників" зумів ліквідувати удар Шведа, коли "дракони" втекли в контратаку "три в два". Втім, на екваторі тайму гості відкрили рахунок у матчі. Це Лебідь, накрутивши на бровці Корсуна, пробив під дальну стійку. Удар виявився не лише ефектним, а й ефективним - 0:1.

Після забитого м'яча "Ураган" й не думав зупинятись, та на перший план вийшла воротарська майстерність Ципуна. Голкіпер національної збірної врятував після випадів Абакшина, Шведа та Фаренюка. Ближче до сирени на перерву гра вирівнялись, а стало по-справжньому гаряче поблизу воріт "драконів", коли Клаудіньо одягнув воротарську футболку і "мельники" перейшли на гру з п'ятим польовим. Під час розіграшу зайвого дальні удари Даніеля Рози та Шотурми прийняв на себе Колток. Втім, останнє слово у першому таймі було за "драконами". Швидкий розіграш аута в центрі майданчика ледь не призвів до голу - Швед намагався зловити на "перезмінці" Клаудіньо, але Ципун, який замінив бразильця в рамці, у відчайдушному стрибку зумів ліквідувати загрозу. Тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей.

Перший небезпечний момент у другій двадцятихвилинці створили господарі. Це Бессалов дальнім ударом змусив Колтка втупити у гру. Втім, наступна атака "мельників" стала результативною. Даніель Роза чудово спіймав "круглого" після розіграшу кутового і з лету вирівняв ситуацію на табло - 1:1. Франківці відповіли випадом від Абакшина, та знову надійно зіграв Ципун. Опинялись у вигідних позиціях і Онуфрак з Радевичем. Та в першому епізоді в Тараса дещо не вийшов удар, а в другому Віталій перекинув і голкіпера, і ворота.

Далі суперники запропонували одне одному відкритий футзал на зустрічних курсах. В "Продексіму" "фронтменами" атак виступали бразильці Роніньо та Клаудіньо, тоді як в "Урагану" цю роль приміряв Абакшин. І саме Даниіл мав чи не найкращий шанс відзначитись, коли, прибравши голкіпера перекатом, поцілив у стійку. В підсумку, 1:1 - заповітну путівку до Фіналу чотирьох команди розіграють в Івано-Франківську наприкінці березня.

"Продексім" Херсон - "Ураган" Івано-Франківськ - 1:1 (0:1)
Голи:
Даніель Роза (24) - Лебідь (8)
"Продексім": Ципун (в) - Даніель Роза, Шотурма, Зварич, Корсун - Скорий, Волков, Клаудіньо, Роніньо, Волянюк, Моспан, Маєвський, Бессалов - Заєць (в). Головний тренер: Андре Броканелло.
"Ураган": Колток (в) – Кордоба, Фаренюк, Радевич, Микитюк (к) – Лебідь, Абакшин, Швед, Шеремета – Коробка, Онуфрак, Масевич - Левандівський (в), Кардаш (в). Головний тренер: Максим Павленко.
Попередження: Клаудіньо (15) - Микитюк (14)

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.