- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" зіграє проти "Продексіма"

25 Березня 2021 (21:07)
Останній учасник Фіналу чотирьох визначиться в Івано-Франківську + LIVE

У п'ятницю, 26-го березня, франківський "Ураган" вдома зіграє матч-відповідь 1/4 фіналу Favbet Кубка України проти херсонського "Продексіма". Матч відбудеться у спорткомплексі КФВ і розпочнеться о 12:00. 

Саме завтра на майданчику спорткомплексу КФВ й стане відоме ім'я останнього учасника Фіналу чотирьох Кубка України. Раніше путівки до четвірки найсильніших вибороли фіналіст минулорічного розіграшу київський "ХІТ", майбутній господар Фіналу АФФК "Суми" та харківський "Моноліт-Viva Cup". Цікавим є й той факт, що жеребкування півфінальної стадії національного кубка відбудеться у п'ятницю о 14:30, акурат опісля завершення матчу в Івано-Франківську.

Протистояння "Урагану" та "Продексіму" завжди відзначається принциповістю та непоступливістю. Підтвердив це реноме і перший матч суперників у рамках звітного раунду кубка. Трохи менше ніж місяць тому у Херсоні суперники не визначили сильнішого, розписавши мирову - 1:1. Влучними ударами відзначились Даніель Роза у господарів та Ярослав Лебідь у гостей. З того часу обидві команди встигли відіграти перший раунд плей-офф Favbet Екстра-ліги і обидві оформили вихід до півфіналу у трьох поєдинках. "Мельники" тричі здолали АФФК "Суми", тоді як "Ураган" залишив за бортом змагань "Моноліт-Viva Cup".

Шанувальники футзалу зможуть переглянути поєдинок у прямому ефірі на телеканалі СПОРТ 2 та YouTube-каналі Асоціації футзалу України. Початок о 12:00. Вболіваємо за "драконів" разом!

"Ураган" Івано-Франківськ – "Продексім" Херсон 
26 березня. Favbet Кубок України, 1/4 фіналу, матч-відповідь. м. Івано-Франківськ, СК КФВ - 12:00.
Арбітри: Р. Лутій (Київ), Д. Дудка (Обухів), В. Болізюк (Львів) 
Хронометрист: Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ) 
Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачево)

Пряма трансляція:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.