- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" розпочинає півфінальну серію плей-офф (+ LIVE)

16 Квітня 2021 (22:45)

У суботу та неділю, 17-го та 18-го квітня, франківський "Ураган" на домашньому майданчику зіграє перші матчі 1/2 фіналу Favbet Екстра-ліги проти київського "ХІТа". Матчі відбудуться у Манежі КФВ і розпочнуться о 12:00. 

У піфінальній серії путівку до головних поєдинків сезону розіграють друга та третя команди регулярного чемпіонату - "Ураган" та "ХІТ" відповідно. У поточному сезоні майбутні суперники двічі вже зустрічались між собою і в обох матчах перемагали господарі поля. Восени минулого року у Києві перемогу здобув "ХІТ" (7:2), тоді як в січні поточного року "дракони" на паркеті Манежу КФВ на обіграли "кабельників" з рахунком 2:1.

"Ураган" та "ХІТ" по-різному подолали чвертьфінал Favbet Екстра-ліги. "Дракони" у трьох матчах зуміли вибити з турніру новачка сезону харківський "Моноліт-Viva Cup", тоді як кияни зіграли на один поєдинок більше, перемігши у чвертьфінальній серії житомирський "ІнБев" з рахунком 3:1.

І як тут не згадати чи не головну подію вихідних - повернення вболівальників на трибуни спорткомплексу КФВ, адже обидва поєдинки в Івано-Франківську вперше за понад рік пройдуть за присутності 50% глядачів від усієї місткості арени. І франківці вчергове довели свою любов до футзалу - станом на вечір п'ятниці на обидва матчі продані ВСІ квитки! А для всіх тих, хто не встиг придбати перепустки буде організована онлайн-трансляція на YouiTube-каналі Асоціації футзалу України. Початок обох ігор о 12:00. Вболіваємо за "драконів" разом!

"Ураган" Івано-Франківськ – "ХІТ" Київ
17-18 квітня. Favbet Екстра-ліга, 1/2 фіналу, перші матчі. м. Івано-Франківськ, Манеж КФВ - 12:00.
Арбітри: Є. Гордієнко (Одеса), Є. Диннік (Харків), Ор. Дуцяк (Дрогобич) 
Хронометрист: Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)​
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич) 
Делегат матчу: Б. Мельник (Львів)

Пряма трансляція матчу №1 (17 квітня, 12:00):

Пряма трансляція матчу №2 (18 квітня, 12:00):

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.