- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" здолав "ХІТ" у першому матчі півфінальної серії

17 Квітня 2021 (22:31)

"Дракони" святкували перемогу на домашньому паркеті + ВІДЕО

 Розпочали перший півфінал суперники доволі обережно, обмінявшись гострими нагодами - постріл Микитюка зі штрафного виявися невлучним, а Журба з дальної відстані перевірив пильність Колтка. Після відносного "затишшя", першими вдалось відзначитись господарям. Це Фаренюк опинився першим на добиванні після потужної гармати від Микитюка - 1:0. В центрі уваги перебував капітан "драконів" і в наступних епізодах, коли двічі в ближньому бою не зміг переграти Сухова. Далі непогані нагоди для взяття воріт втратили Лебідь у франківців та Жук у гостей, яких підвела влучність. На 13-ій хвилині "Ураган" подвоїв перевагу у рахунку. Триходівка Колток-Лебідь-Абакшин завершилась влучним ударом останнього - 2:0. Після другого забитого м'яча господарі продовжили наполегливо атакувати, та свої найкращі якості продемонстрував Сухов, парирувавши удари Микитюка та Кордоби, тож на перерву команди пішли за подвійної переваги господарів.

Початок другого тайму залишився за гостями і вже Колтку довелось рятувати після ударів Журби та Чернявського, а постріли Педяша та Поночовного пройшли повз дальну стійку. Витримавши натиск гостей, "дракони" перехопили ініціативу і почали створювати небезпечні моменти у відповідь. І знову Сухов довів, що не дарма отримав виклик до лав національної збірної - спочатку Лебідь не реалізував вихід віч-на-віч з Олександром, а згодом голкіпер відбив потужний постріл від Шведа. Кияни надихнулись подвигами стража воріт і відвоювали ініціативу на майданчику, перейшовши на гру з п'ятим польовим. Втім, розіграш зайвого не приніс бажаного результату гостям - 2:0, "Ураган" повів у серії до трьох перемог. 

"Ураган" Івано-Франківськ - "ХІТ" Київ - 2:0 (2:0)
Голи:
Фаренюк (6), Абакшин (13).
"Ураган": Колток (в) - Радевич, Кордоба, Фаренюк, Микитюк (к) - Лебідь, Шеремета, Абакшин, Швед - Масевич, Коробка, Коваль - Кардаш (в). Головний тренер: Максим Павленко.
"ХІТ": Сухов (в) - Сірий, Педяш, Чернявський, Жук - І. Борсук (к), А. Борсук, Боргун, Школьний - Журба, Поночовний, Ліфер - Сіріцький (в), Лисенко (в). Головний тренер: Олег Лук'яненко. 
Попередження: Лебідь (12), Радевич (35) - Школьний (40).

Відеоогляд матчу:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.