- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган - ХІТ (Київ) - 0:2. Друга гра за киянами

19 Квітня 2021 (23:33)

"Дракони" поступились у другій грі півфінальної серії.

Зі старту у складі "Урагану" у порівнянні з суботнім поєдинком відбулась одна зміна - місце у воротах замість Романа Колтка зайняв Володимир Кардаш. Натомість у киян на майданчик вийшли Педяш, Журба, Школьний та Сірий. І саме Сірий створив першу реальну нагоду для взяття воріт - Євген після передачі від Педяша пробив повз ворота. "Дракони" відповіли дальнім ударом від Лебедя, з яким впорався Сухов. Далі вже Кардаш раз за разом рятував після пострілів Поночовного, Боргуна, Журби і Педяша. Перехопити ініціативу франківцям вдалось під завісу першого тайму, коли Микитюк своєю фірмовою гарматою поцілив у поперечку воріт киян. Тож сирена на перерву зафіксувала "нулі" на табло спорткомплексу КФВ - 0:0.

Після відпочинку "ХІТ" продовжував штурмувати ворота Колтка, який замінив Кардаша перед перервою, та як у ближньому бою, так і при дальніх ударах Роман відіграв надійно. Все ж на 27-ій хвилині кияни повели у рахунку. Жук замкнув дальну передачу від Журби - 0:1. Майже одразу супершанс відзначитись втратив Абакшин, який двічі програв свою ближню дуель Сухову.  Пропущений м'яч змусив активніше заграти господарів поля і нагоди почали виникати біля воріт "ХІТа" - Микитюк з вигідної позиції пробив повз, а Лебідь вкотре перевірив пильність голкіпера зі штрафного. Що цікаво, Сухова можна назвати співавтором другого забитого м'яча. Саме голкіпер, перехопивши круглого у власній штрафній, швидко відправився атакувати у статусі п'ятого польового, та Лебідь був проти такого рішення - як наслідок, універсал "Урагану" порушив правила і цей фол став шостим для команди у другому таймі. Вирок з десятиметрової позначки впевнено виконав Сірий  - 0:2. Одразу Шеремета одягнув воротарську футболку, та розіграш зайвого дивідендів господарям не приніс - "ХІТ" перемагає і зрівнює рахунок у півфінальній серії до трьох перемог.

Тепер серія вирушає до Києва, де "ХІТ" та "Ураган" вже стовідсотково зіграють два поєдинки. Матчі пройдуть 24-го та 25-го квітня у столиці України.

"Ураган" Івано-Франківськ - "ХІТ" Київ - 0:2 (0:0)
Голи:
Жук (27), Сірий (37, дабл-пен).
"Ураган": Кардаш (Колток, 20) - Радевич, Кордоба, Фаренюк, Микитюк (к) - Лебідь, Шеремета, Абакшин, Коваль - Масевич, Коробка, Швед - Левандівський (в). Головний тренер: Максим Павленко.
"ХІТ": Сухов (в) - Школьний, Педяш, Сірий, Журба - Чернявський, Жук, І. Борсук (к), А. Борсук, Боргун, Поночовний, Ліфер - Сіріцький (в), Лисенко (в). Головний тренер: Олег Лук'яненко.
Попередження: Микитюк (3), Кордоба (27), Радевич (36) - Сірий (27).
Рахунок у серії: 1:1.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.