- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"ХІТ" та "Ураган" зіграють два матчі в Києві + LIVE

23 Квітня 2021 (16:39)

У суботу та неділю, 24-го та 25-го квітня, франківський "Ураган" у Києві зіграє матчі 1/2 фіналу Favbet Екстра-ліги проти київського "ХІТа". Матчі відбудуться у спорткомплексі ЦСК ЗСУ без глядачів і розпочнуться о 12:00. 

Півфінальна серія плей-офф між івано-франківським "Ураганом" та київським "ХІТом" переїжджає до столиці України, де суперники зіграють ще два поєдинки. Це стало можливим після минулого ігрового вікенду в Івано-Франківську, де команди обмінялись перемогами з однаковим рахунком 2:0 - в суботній грі сильнішими завдяки голам Артема Фаренюка та Даниіла Абакшина виявились "дракони", а от в недільному двобої влучні удари Євгена Жука та Євгена Сірого схилили шальки терезів на користь киян. Таким чином, за підсумком стартових матчів у півфінальній серії до трьох перемог встановлено паритет - 1:1. Зважаючи на це, в Києві на шанувальників футзалу очікують ще два сповнені інтригою та боротьби матчі, в яких кожен намагатиметься показати свою найкращу гру та вибороти квиток до головної серії чемпіонату.

Додамо, що наразі в Києві встановлена "червона" зона карантинних обмежень, тож обидва матчі на паркеті спорткомлпексу ЦСК ЗСУ пройдуть без глядачів. Вже традиційно матчі вихідних можна буде переглянути в прямому ефірі на YouTube-каналі Асоціації футзалу України. Початок обох ігор о 12:00. Вболіваємо за "драконів" разом!

"ХІТ" Київ – "Ураган" Івано-Франківськ
24-25 квітня. Favbet Екстра-ліга, 1/2 фіналу, третій та четвертий матчі. м. Київ, ЦСК ЗСУ - 12:00.
Арбітри: А. Духан (Луганська обл.), С. Ключник (Миколаїв), А. Швець (Харків)
Хронометрист: В. Шевер (Київ) 
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)
Делегат матчу: В. Вакула (Бровари)

Пряма трансляція матчу №3 (24 квітня, 12:00):

Пряма трансляція матчу №4 (25 квітня, 12:00):

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.