- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" здолав "ХІТ" у третьому матчі серії

25 Квітня 2021 (07:42)
"Дракони" вийшли вперед у півфінальній серії Favbet Екстра-ліги.

Більш активно звітний поєдинок розпочали господарі, які вже на 3-ій хвилині відкрили лік голам. Жук першим встиг на добиванні після пострілу Боргуна - 1:0. "Дракони" відповіли випадами від Радевича та Лебедя, але в обох епізодах на лінії воріт надійно відіграв Сухов. Все ж ближче до екватору першого тайму гостям вдалось зрівняти рахунок. Радевич знайшов пасом Лебедя, який в дотик відправив ігровий снаряд точно за призначенням - 1:1. Далі на перший план вийшла майстерність голкіперів обох команд і що Колтку, що Сухову довелось добряче попрацювати на останньому рубежі. На 15-ій хвилині кияни вийшли вперед. Гості "загубили" поблизу власних воріт Сірого, який реалізував вихід віч-на-віч з воротарем - 2:1.

Втім, за хвилину "Ураган" відновив статус-кво. Абакшин у звичному для себе стилі зіграв на "стовпа" після скидки від Лебедя і в два дотики вирішив долю епізоду - 2:2. Ще до сирени на перерву "дракони" розвинули успіх і вперше у зустрічі вийшли вперед. За 10 секунд до кінця ігрового часу першого тайму Радевич зумів пробити Сухова - 2:3 і за мінімальної переваги гостей команди пішли відпочивати.

Другий тайм суперники розпочали доволі обережно, не форсуючи подій на майданчику, а "ХІТ" чи не першу небезпечну нагоду біля воріт суперника втілив у забитий м'яч. Зразкову комбінацію на двох розіграли Чернявський та Журба - перший асистував, другий вразив дальній кут воріт. Нічийний рахунок протримався на табло спорткомплексу ЦСК ЗСУ недовго. Масевич обікрав Педяша поблизу володінь киян і намагався головою вразити вже порожні ворота, але свого голкіпера підстрахував Журба. Втім, вибити далеко ігровий снаряд не вдалось і Фаренюк буквально заніс м'яча у ворота - 3:4.

Тим не менш, футзальні гойдалки на майданчику лише набирали обертів. За три хвилини Педяш реабілітувався за свою помилку і потужним дальнім ударом вчетверте встановив нічийний результат на табло - 4:4. Далі Микитюк показав, що теж має чудовий гарматний удар, з лету завершивши розіграш кутового - 4:5. Одразу після пропущеного м'яча Ігор Борсук вийшов у воротарській футболці. Гра в штучній більшості принесла плоди господарям лише під завісу матчу. За 26 секунд до фінальної сирени Педяш оформив дубль і перервів гру в овертайм - нічия 5:5.

На відміну від основного часу, екстра-тайми виявились "скупими" на голи. У першому з них найбільше запам'ятались випади Журби та Чернявського у господарів та Кордоби і Лебедя у гостей. Втім, розв'язка у зустрічі наступила за півтори хвилини до завершення другого екстра-тайму. Лебідь прицільним ударом завершив комбінацію з кутового і оформив дубль - 5:6. Знову Ігор Борсук вийшов рятувати поєдинок у статусі голкіпера, але цього разу киянам повторити подвиг останніх миттєвостей основного часу не вдалось - "Ураган" здобуває другу перемогу у півфінальній серії Favbet Екстра-ліги.

"ХІТ" Київ - "Ураган" Івано-Франківськ - 5:5 (2:3), д. ч. 0:1
Голи:
Жук (3), Сірий (15), Журба (25), Педяш (31, 40) - Лебідь (9, 49), Абакшин (16), Радевич (20), Фаренюк (28), Микитюк (38).
"ХІТ": Сухов (в) - Чернявський, Педяш, Сірий, Журба - Жук, І. Борсук (к), А. Борсук, Боргун, Поночовний, Ліфер, Колесников, Салтанов - Сіріцький (в). Головний тренер: Олег Лук'яненко.
"Ураган": Колток (в) - Масевич, Кордоба, Фаренюк, Микитюк (к) - Лебідь, Шеремета, Абакшин, Радевич - Коробка, Онуфрак, Дичук - Кардаш (в), Левандівський (в). Головний тренер: Максим Павленко.
Попередження: Жук (15)
Рахунок у серії: 1:2

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.