- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" у фіналі Favbet Екстра-ліги!

26 Квітня 2021 (08:36)

"Дракони" в серії пенальті перемагають і виходять до фіналу + ВІДЕО

Порівнюючи зі суботньою грою, у стартових п'ятірках обох команд відбулась лише одна зміна - у воротах "Урагану" Романа Колтка змінив Володимир Кардаш. І саме Володимиру, як виявилось згодом, судилось стати одним з героїв поєдинку.

Вже в дебюті зустрічі суперники потурбували воротарів обох команд. Кардаш потягнув удар Сірого з дев'ятки воріт, а Сухов двічі врятував після пострілів Лебедя. Відповідь киян не забарилась і за кілька миттєвостей Сірий з кількох метрів струсонув поперечку воріт "драконів". Ближче до екватору тайму гостям вдалось вирівняти гру та перехопити ініціативу. Двічі на вістрі атаки опинявся Микитюк, та з його ударами впорався Сухов, а Абакшин свою ближню дуель голкіперу програв. Втім, у наступні хвилини кияни на правах господарів відвоювали позиції у грі, та цього дня Кардаш спіймав справжній кураж, залишивши свої ворота "сухими" у першому таймі. Разом з тим команда Олега Лук'яненка ще до сирени на перерву "назбирала" шість фолів, та десятиметрова дуель Микитюка та Сухова завершилась на користь голкіпера. Тож у першому таймі суперники голів не забивали - 0:0.

Після відпочинку активніше заграли "дракони", які доволі швидко зуміли втілити ігрову перевагу у перевагу на табло. Абакшин відібрав, Микитюк асистував, а Лебідь в один дотик відкрив лік голам у зустрічі - 0:1. Після пропущеного м'яча киянам довелось розкриватись, шукати варіанти поблизу воріт Кардаша, та голкіпер знову був на висоті. "Дракони" огризнулись виходом Микитюка віч-на-віч з Суховим, та "парашут" капітана гостей опустився на сітку з зовнішнього боку. На відміну від суботнього матчу, коли роль "п'ятого" у складі киян приміряв Ігор Борсук, сьогодні до атак підключався Сухов, який, як відомо, добре грає не лише руками, а й ногами. Одне з таких підключень голкіпера виявилось результативним. Триходівка Сухов-Боргун-Жук завершилась голом останнього - 1:1. У час, що залишився суперники обмінялись гострими нагодами - Педяш влучив у стійку, а Лебідь вчергове перервірив пильність голкіпера. В підсумку, нічия 1:1 і на команди очікували ще два тайми по 5 хвилин.

Протягом двох екстра-таймів команди так і не змогли підібрати ключів до воріт одна одної, тож на шанувальників футзалу очікувало "найсолодше" - пробиття серії пенальті. У футзальній "лотереї" вирішальним став сейв Кардаша, який потягнув удар Жука, а влучний постріл Лебедя підсумував вихід "Урагану" до фінальної серії Favbet Екстра-ліги!

"ХІТ" Київ - "Ураган" Івано-Франківськ - 1:1 (0:0), д. ч. 0:0 (0:0), пен. 4:5
Голи: 
Жук (31) - Лебідь (24).
Нереалізований дабл-пенальті: Микитюк (18)
"ХІТ": Сухов (в) - Чернявський, Педяш, Сірий, Журба - Поночовний, Боргун, І. Борсук (к), Ліфер - А. Борсук, Жук, Колесников, Салтанов - Сіріцький (в). Головний тренер: Олег Лук'яненко.
"Ураган": Кардаш (в) - Масевич, Кордоба, Фаренюк, Микитюк (к) - Лебідь, Шеремета, Абакшин, Радевич - Коробка, Онуфрак, Дичук - Колток (в), Левандівський (в). Головний тренер: Максим Павленко.
Попередження: Колесников (15), Сірий (34).
Серія пенальті: 1:0 - Сірий, 1:1 - Фаренюк, 2:1 - Журба, 2:2 - Шеремета, 2:2 - Жук (воротар), 2:3 - Кордоба, 3:3 - Боргун, 3:4 - Микитюк, 4:4 - Педяш, 4:5 - Лебідь.
Рахунок у серії: 1:3

Відеоогляд матчу:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.