- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" та "Продексім" розпочнуть фінальну серію + LIVE

08 Травня 2021 (07:19)

У суботу та неділю, 8-го та 9-го травня, франківський "Ураган" у Херсоні зіграє матчі Фіналу Favbet Екстра-ліги проти місцевого "Продексіму". Матчі відбудуться у спорткомплексі ХФСК і розпочнуться о 14:00. 

Фінальна серія за золоті нагороди Favbet Екстра-ліги розпочнеться в Херсоні. Саме там на майданчику спорткомплексу ХФСК двом найкращим командам регулярного сезону "Продексіму" та "Урагану" доведеться зіграти перший та другий поєдинки серії. До фінальних двобоїв обидві команди діставались по-різному. "Продексім" у трьох матчах без особливих труднощів здолав львівську "Енергію", тоді як "драконам" для виходу у фінал довелось зіграти чотири поєдинки проти столичного "ХІТа".

Якщо ж говорити про особисті зустрічі суперників, то у вболівальників ще свіжі спогади про минулі протистояння суперників у Кубку України, де херсонці зуміли пробитись до Фіналу чотирьох лише завдяки правилу "гостьового голу". Нагадаємо, тоді у рамках чвертьфіналу команди розписали дві нічиї в Херсоні (1:1) та Івано-Франківську (2:2).

Вже традиційно матчі вихідних можна буде переглянути в прямому ефірі на телеканалі Спорт 1 та YouTube-каналі Асоціації футзалу України. Початок обох ігор о 14:00. Вболіваємо за "драконів" разом!

"Продексім" Херсон – "Ураган" Івано-Франківськ
8-9 травня. Favbet Екстра-ліга, фінал, перший та другий матчі. м. Херсон, СК ХФСК - 14:00.
Арбітри: С. Ключник (Миколаїв), Д. Куций (Харків), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон)  
Спостерігач арбітражу: С. Кравцов (Київ) 
Делегат матчу: Д. Руденко (Вінниця)

Пряма трансляція матчу №1 (8 травня, 14:00):

Пряма трансляція матчу №2 (9 травня, 14:00):

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.