- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" - чемпіон України!

19 Травня 2021 (12:54)

"ДРАКОНИ" ЗДОБУВАЮТЬ ТИТУЛ ЧЕМПІОНА УКРАЇНИ + ВІДЕО

Четвертий поєдинок серії розпочався з обмінами гострих нагод - Фаренюк та Кордоба пробили повз рамку, а Даніель Роза випробував на міцність Кардаша. Ближче до екватора тайму ініціативу перехопили гості, але Роніньо двічі промахнувся з вигідних позицій. "Дракони" відповіли результативно - Кордоба потужно прошив Бакінського і відкрив лік голам у матчі. Господарі й не думали зупинятись на досягнутому і той же Кордоба за кілька миттєвостей прицільним ударом струсонув стійку,  Лебідь та Абакшин пробили у голкіпера. Тож сирена на перерву зафіксувала перевагу франківців - 1:0.

Другий тайм розпочався з голу "Продексіму". Роніньо дальнім ударом вразив ворота Кардаша - 1:1. Втім, вже за кілька хвилин господарі знову вийшли вперед зусиллями Абакшина, а Коваль після розіграшу кутового довів рахунок до 3:1. Відчувши "запах крові" "дракони" помчали добивати суперника, але Бакінський виручив після ударів Микитюка та Абакшина. На превеликий жаль для франківських вболівальників, які цього дня гнали своїх улюбленців до другого в історії чемпіонства, "мельники" зуміли сквитати один м'яч. Прицільний удар вдався Даніелю Розі - 3:2. Далі автор забитого м'яча вийшов у воротарській футболці і херсонці під завершення матчу тримали в напрузі Кардаша і ко. Втім, франківці втримали натиск гостей і два влучні удари Абакшина та Шеремети у порожні ворота підбили підсумкові 5:2 і ДРУГЕ В ІСТОРІЇ ЧЕМПІОНСЬКЕ ЗВАННЯ ДЛЯ НФК "УРАГАН"!

Вітаємо "драконів" з цією вагомою перемогою в історії клубу! Франківські шанувальники футзалу довгих 10 років (!) чекали на чемпіонське звання і ось кубок чемпіонів знову в Івано-Франківську!

"Ураган" Івано-Франківськ – "Продексім" Херсон – 5:2 (1:0)
Голи:
Кордоба (15), Абакшин (24), Коваль (26), Абакшин (40), Шеремета (40) – Роніньо (22), Даніель Роза (33)
"Ураган": Кардаш (Левандівський, 40) – Масевич, Кордоба, Микитюк (к), Фаренюк – Лебідь, Шеремета, Коваль, Абакшин – Швед, Онуфрак, Коробка – Колток (в). Головний тренер: Максим Павленко
"Продексім": Бакінський (в) – Корсун, Роніньо, Клаудіньо, Даніель Роза – Зварич, Д. Сорокін, Волянюк, Бессалов – Скорий (к), С. Моспан, Маєвський – Заєць (в). Головний тренер: Андре Броканелло.
Попередження: Швед (13) – Корсун (25), Роніньо (26), Даніель Роза (37)
Рахунок у серії: 3:1

Відеоогляд матчу:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.