- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" підбив підсумки чемпіонського сезону

25 Травня 2021 (23:24)

Підсумкова пресконференція "драконів" + ВІДЕО

Сьогодні, 25-го травня, у конференці-залі готелю "Станіславів" відбулась підсумкова пресконференція керівнитцва Народного футбольного клубу "Ураган". Підсумками чемпіонського сезону та орієнтирами на новий сезон поділились президент клубу Василь Костюк, головний тренер Максим Павленко та капітан команди Микола Микитюк.

Президент клубу Василь Костюк насамперед розповів про взаємну довіру у клубі, яка й стала чи не головним поштовхом у завоюванні чемпіонства, а також поділився планами щодо участі у новому сезоні Ліги чемпіонів УЄФА.

- На мою думку, великий поштовх до чемпіонства зробила взаємна довіра як з боку керівництва клубу, так і з боку самих футболістів. В цілому, сезон нам вдався на "відмінно". Незважаючи на те, що ми ледь-ледь не дотягнули у Кубку України але, тим не менш, я задоволений результатом. Маю надію, що в найближчому майбутньому, коли буде визначений остаточний формат Ліги чемпіонів УЄФА, ми прикладемо всі зусилля і подамо заявку на те, щоб прийняти перший етап єврокубка в Івано-Франківську. Ми маємо прекрасний зал, розвинуту інфраструктуру. Є питання щодо наявності міжнародного аеропорту, але сподіваємось вирішити його і прийняти етап Ліги чемпіонів на домашньому майданчику.

Керманич "Урагану" Максим Павленко відзначив палку підтримку вболівальників під час чемпіонського сезону і розповів, що добитись високих результатів допомогла єдність.

- Хочу щиро подякувати вболівальникам, які до кінця в нас вірили. Вболівальник в "Урагану" дуже вимогливий, тому під час сезону ми очікували, що буде і критика, і тиск на гравців, адже він вимагає лише результату. Я впевнений, що в Івано-Франківську найбільша кількість людей, які переживають як за футбол, так і за футзал. Нам вдалось здобути такий омріяний чемпіонський трофей лише завдяки тому, що ми об'єднались навколо спільної мети - здобути перше місце.

Микола Микитюк, якому на початку сезону довірили капітанську пов'язку, розповів, що це звання чемпіона для нього має особливе значення.

- Для мене це чемпіонство по-справжньому особливе. Ставши капітаном, я багато чого переосмислив, тому що роль капітана потребує хорошої атмосфери всередині колективу, він повинен підтримувати, мати лідерські якості, бути працьовитим, показувати власний приклад у ставленні до тренувань. Кожен досвідчений гравець допомагав мені, підтримував. Звісно, багато чого не виходило, але Максим Михайлович (Павленко - ред.) все бачив і допомогав ставати кращим.

Більше про підсумкову пресконфренцію дивіться у сюжетах місцевого телебачення:

402 канал:

ОТБ "Галичина":

ТРК "Вежа":

ТРК "3 Студія":

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.