- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юні "ураганівці" налаштовуються на фінал

09 Лютого 2010 (16:34)

Чемпіонат України з футзалу серед юнаків 1995 р.н. цьогоріч пройде в два етапи, у зв'язку з великою кількістю команд, які підтвердили свою участь в даних змаганнях, що проходять під егідою УДЮФЛ. 11-14 лютого відбудуться зональні турніри, за підсумками яких кращі команди цієї вікової категорії у березні зустрінуться у фінальній частині. Матчі західної зони прийматиме Львів, а команди східної зони гратимуть в Донецьку.

Івано-франківський "Ураган-ДЮСШ №3" є найтитулованішою командою серед усіх учасників. Минулого року вихованці Володимира СЛОБОДЯНА оформили золотий дубль, ставши чемпіонами та володарями Кубка України U-14. На початку цього року "ураганівці" вдруге поспіль вибороли Кубок України серед юнаків 1995 р.н.

На зональному турнірі у Львові гратимуть шість команд, які впродовж трьох днів зустрінуться між собою. В порівнянні з кубковими матчами, що відбувалися в Івано-Франківську 8-10 січня, у львівському відборі братимуть участь вихованці місцевих "Енергії", "Кардиналу", "Інтера", "Тайму", а також наш "Ураган-ДЮСШ №3" і команда з Костополя Рівненської області.

Володимир СЛОБОДЯН, головний тренер команди "Ураган-ДЮСШ №3":

- Перед нашою командою стоїть завдання перемогти на зональному турнірі, щоб у фіналі почувати себе більш впевненіше. Оскільки, скоріш за все, у фінальній частині команди однієї зони між собою не гратимуть в одноколовому турнірі, тому в загальному заліку рахуватимуть "золоті" очки. Загалом, у фіналі гратимуть по чотири кращі команди з кожної зони - так що боротьба за чемпіонство обіцяє бути дуже цікавою!

на фото: Команда "Ураган-ДЮСШ №3" - володар Кубка України U-15 серед юнаків 1995 р.н.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.