- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" - "Єнакієвець". Прев'ю до матчу

12 Лютого 2010 (15:36)
В останньому турі перед очним побаченням в Івано-Франківську обидві команди зазнали болючих поразок. Очевидно, що місячна перерва в чемпіонаті України, явно не пішла на користь "Урагану" та "Єнакієвцю". Або ж минулої суботи цим командам просто не поталанило, адже розгром у Єнакієвому від "Енергії" та поразка прикарпатців у Луганську стали одними з головних несподіванок 17-го туру.

Зустріч "поранених звірів" стане дванадцятим протистоянням суперників у вищій лізі. Ще жодного разу івано-франківцям не вдавалося перемогти команду з Донбасу. У дебютному для себе сезоні в еліті вітчизняного футзалу "Ураган" був як ніколи близький до успіху. Покера Валентина Цвєлих не вистачило для перемоги, коли наприкінці матчу все вирішили два голи "єнакієвців" Біляєва та Дрьомова з сумнівного пенальті - 4:4.

Ще двічі прикарпатська команда відбирала очки у дуже незручного суперника. У сезоні 2005/06 рр. в Івано-Франківську глядачі голів так і не дочекалися. А в першому колі цього чемпіонату "Єнакієвець" також врятувався від поразки на останніх хвилинах, коли росіянин Богатих з 10-метровго зрівняв рахунок - 1:1.

У минулому сезоні "Єнакієвець" двічі взяв гору над "Ураганом" - вдома (5:3) і в гостях (2:1). Причому та вольова перемога підопічних Юрія Кобзаря у доволі драматичному матчі стала ключовою при розподілі бронзових медалей.

"Ураган" залишається головним претендентом у боротьбі за бронзу і наразі випереджає найближчого конкурента - львівську "Енергію" лише на одне очко. "Єнакієвець" набрав 20 очок і має в запасі перенсену гру з "Шахтарем". У турнірній таблиці команда з Донбасу - восьма, однак це абсолютно нічого не означає. Оскільки інтрига у боротьбі за "шістку" розгортається з кожним туром.

Цього разу поєдинок в Івано-Франківську не претендує на статус центрального у 18-ому турі. Таких матчів у суботу буде два - львівське дербі "Енергії" з ТВД, а також гра "Шахтар" - "Локомотив". У Донецьку в якості головного тренера "гірників" дебютує Ігор Москвичов, а наступного тижня ці ж суперники зіграють у чвертьфіналі Кубка України.

У "Фіналі восьми" гатимуть також "Ураган" і "Єнакієвець". У якому настрої команди відправляться до Харкова - покаже суботня гра чемпіонату. Матч відбудеться у манежі Коледжу фізвиховання. Початок о 13:00.
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.