- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" вперше розгромив "Єнакієвець"

14 Лютого 2010 (11:10)

За весь час виступів у вищій лізі "Урагану" ще жодного разу не вдавалось переграти "Єнакієвець". І ось тепер цю невтішну статистику вдалось перервати, і прикарпатці здобули впевнену домашню перемогу - 6:2.

У першому таймі господарям довго забити не вдавалось. Найреальніші нагоди мали Ярий і Сімка, який на 15-й хвилині допоміг Валентину Цвєлих вийти сам-на-сам з воротарем гостей - 1:0. Перед перервою вдалось відзначитись Кулику, що прострілив з гострого кута, і м'яч від штанги залетів у ворота - 2:0.

Питання щодо переможця було остаточно знято в середині другого тайму, коли всього за п'ять хвилин "Ураган" просто "знищив" суперників. Пропустивши першими (на 22-й хвилині Хурсов вдало зіграв на добиванні), підопічні Сергія Гупаленка забили у ворота донбасівців чотири м'ячі-красені на будь-який смак.

Після "парашуту" Цвєлих з кутового Кіндратів зробив рахунок 3:1, а на 32-й хвилині кращий голеадор вищої ліги оформив свій третій хет-трик цього сезону. Всього за кілька секунд він спершу вколотив м'яча в "дев'ятку" ефектним ударом зі штрафного, а потім завершив контратаку після вчасної передачі від Сімки - 5:1.

Шостий м'яч у порожні ворота "Єнакієвця" забив голкіпер Іжаковський, для якого цей гол став першим в кар'єрі. Підсолодити гіркоту поразки гостям вдалось на 38-й хвилині, коли новачок донбасівців Доманський встановив остаточний підсумок - 6:2.

Багаточисельним глядачам цікаво було поспотерігати за грою без воротарів, коли на вихід Замятіна п'ятим польовим гравцем наприкінці зустрічі Кіндратів та Пилипів також спробували себе у якості "літаючих голікперів".

"Ураган" закріпився на третьому місці, і після бойової нічиєї у львівському дербі "Енрегії" з ТВД (3:3) відстань від четвертої сходинки збільшилась до трьох очок.

УРАГАН - ЄНАКІЄВЕЦЬ - 6:2 (2:0)

13 лютого. 13:00. Спорткомплекс коледжу фізвиховання. 1000 глядачів.

Арбітри: Олійник (Київ), Воложенко (Харків). Інспектор: Повисший (Київ).

Ураган: Іжаковський - Павлюк, Валенко, Кулик, Пилипів - Кіндратів, Сімка, Ярий, Цвєлих - Шотурма.

Єнакієвець: Рябцев (Власенко, 21) - Чуднов, Замятін, Хурсов, Нестерук - Крупін, Карацюба, Доманський, Богатих - Рудаков.

Голи: Цвєлих (15, 32, 32), Кулик (20), Кіндратів (28), Іжаковський (33) - Хурсов (22), Доманський (38).

Попередження: Паршиков (33), Валенко (40) - Богатих (37).

Олег ЛАНЯК, спеціально для sport.if.ua. Фото Павла СИДОРА.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.