- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юні "ураганівці" пройшли львівський відбір і потрапили до фіналу

15 Лютого 2010 (13:58)
11-13 лютого у Львові відбулися зональні змагання Чемпіонату України з футзалу серед юнаків 1995 р.н. Впродовж трьох днів у запеклій боротьбі визначилися чотири найсильніші команди від західної зони, які у березні разом з четвіркою кращих команд Сходу визначать переможця змагань. Заявку на право прийняти фінальні ігри серед 15-річних подали Луганськ і Макіївка. Точне місце і дати проведення фінальної частини стануть відомі пізніше.
 
 
 
 
Івано-франківський "Ураган- ДЮСШ №3" забезпечив собі вихід до фіналу, де спробує захистити титул чемпіонів України. Львівський відбір видався для вихованців Володимира СЛОБОДЯНА справою нелегкою. Розпочали "ураганівці" з поразки від дебютанта змагань під егідою УДЮФЛ - костопільського "Коліпса" з Рівненщини - 1:4. Наступного дня івано-франківці з різницею у чотири м'ячі перемогли львівські "Кардинал" (6:2) та "Енергію" (5:1) відповідно.

У завершальний день зонального турніру нічия з "Таймом" (1:1) фактично гарантувала "Урагану" путівку до фінальної частини, відтак в останньому матчі відбору франківці поступились "Інтеру" (0:2) і таким чином дозволили двом львівським командам в очному протистоянні визначити - хто ж потрапить до фіналу. "Енергетикам", щоб посісти четверте місце, у матчі з "інтеристами" потрібна була тільки перемога. "Зелено-білі" у підсумку її добилися - 3:1, а "Інтер" та "Кардиналом" залишились поза всеукраїнським фіналом.
 
 
 
УДЮФЛ. Чемпіонат України з футзалу серед юнаків 1995 р.н. 
(Західна зона. 11-13 лютого 2010, м. Львів)


1-й день - 11 лютого (четвер)
Тайм - Інтер - 8:2
Кардинал - Енергія - 3:7
Ураган - Коліпс - 1:4
Енергія - Тайм - 1:3
Коліпс - Кардинал - 5:7

2-й день - 12 лютого (п'ятниця)
Ураган - Кардинал - 6:2
Інтер - Коліпс - 3:8
Енергія - Ураган - 1:5
Тайм - Коліпс - 3:2
Кардинал - Інтер - 1:2

3-й день - 13 лютого (субота)
Ураган - Тайм - 1:1
Коліпс - Енергія - 5:0
Інтер - Ураган - 2:0
Кардинал - Тайм - 3:3
Енергія - Інтер - 3:1

ПІДСУМКОВЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД
1. ДЮСШ№3-"Тайм" (Львів) 5 3 2 0 18-9 11
2. "Коліпс" (Костопіль) 5 3 0 2 24-14 9
3. "Ураган-ДЮСШ №3" 5 2 1 2 13-10 7
4. ДЮСШ "Енергія" (Львів) 5 2 0 3 12-17 6
5. МФК "Інтер" (Львів) 5 2 0 3 10-20 6
6. МФК "Кардинал" (Львів) 5 1 1 3 16-23 4

Володимир СЛОБОДЯН, головний тренер команди "Ураган-ДЮСШ №3":
- Головне завдання - потрапити до фінальної частини - наша команда виконала. Звичайно, хотілося б перемогти у відборі загалом, однак будемо працювати над помилками, щоб не допустити їх згодом у фінальних змаганнях. Цілком можливо, що у Луганську чи Макіївці нам доведеться знову зустрітися з кимось із західної зони. У фіналі організатори планують розбити вісім команд на дві групи. По дві кращих виходять до півфіналів, переможці яких і поборяться за чемпіонство. Побачимо, яким буде остаточний формат змагань і з ким доведеться грати.
У будь-якому випадку, ми будемо грати лише на перемогу, щоб захистити минулорічне звання чемпіонів України.
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.