- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

СПОРТИВНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Симоненка, 13
Тел: 0342-78-60-75, 050-433-01-66
Рейтинг: 4,33
Адреса: с. Бовшів, вул. Шептицького, 30
Тел: 4-46-93, 0973472274
Рейтинг:
В даному закладі є безкоштовні секції
Загальна інформація

Спортивний комплекс на вул. Симоненка заснований у 1990 р. Саме у цей час тут було зведено спортивний зал №1 та тенісні корти.

У 2005 р. відкрито міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям, 2007 р. вандальний тренажерний майданчик, майданчик для  баскетболу та волейболу зі штучним акриловим покриттям, 2012 р. відкрито спортивний зал №2. 

У планах побудова 50-ти метрового олімпійського басейну.

Тут проводять свої домашні матчі команди "Ураган-2" (міні-футбол, Перша ліга), БК "Франківськ" (баскетбол,  Вища ліга). Також у спорткомплексі проводиться чемпіонат м. Івано-Франківська з міні-футболу, обласні спартакіади.  


Загальна інформація

Перші успішні виступи бурштинських веслувальників пов'язані з тренером Володимиром Светачовим. Він приїхав у Бурштин на постійне проживання у 1965 р. і активно взявся за створення при завкомі Бурштинської ДРЕС секції веслування.

Через кілька років її було реорганізовано у юнацьку спортивну школу товариства "Авангард". У 1969 р. в Бурштині створюється ще одна школа веслування на байдарках і каное. Фінансувало її міністерство освіти УРСР. Тренерами школи товариства "Буревісник" працювали вихованці місцевої секції Е. Дриголенко (директор) і М. Пшегоцький.

З 1969 р. ДЮСШ профспілкового товариства очолював майстер спорту В. Ходінов, а з 1984 р. майстер спорту В. Маковій. Творчо організований наставниками навчальний процес, наполегливі гренування в кінці 70-х років привели тренерський колектив і вихованців школи до успіхів на республіканській і всесоюзній арені. У 1979 р. чемпіоном товариства "Авангард" став М. Вольман, у 1977, 1978, 1980, 1981 роках чемпіоном СРСР і призером міжнародних змагань - 1. Смеречанський. Золоту медаль на чемпіонаті світу серед юніорів у 1985 р. в Італії здобув В. Бендер. Чемпіоном товариства "Спартак" у 1984 р. став Віктор Гелетей. Вже у 90-х роках золоті медалі чемпіонату України здобували Михайло Адамів та Олег Крисюк. За високі результати Ігор Смеречанський був удостоєний звання майстра спорту міжнародного класу. Звання майстер спорту СРСР було присвоєно бурштинцям Станіславу Островському, Миколі Вольману, Володимиру Бендеру, Віктору Гелетею і Володимиру Кіщаку. Звання кандидата в майстри спорту України отримали Анатолій Боринець і Олександр Шевченко.

Колишні бурштинські веслувальники М. Пшегоцький, 3. Светачева та М. Вольман після закінчення виступів стали тренерами ДЮСШ, С. Батуманкоєв уже 24 роки тренує збірну команду Івано-Франківської області, а І. Смеречанський свого часу був тренером збірної України.

З початком економічної кризи настали важкі часи для спортсменів. Перестали надходити кошти для оновлення матеріальної бази, зменшився притік дітей, бажаючих займатися веслуванням. Але школа працювала і в ті важкі роки. Діяльну допомогу надав тренерам-ентузіастам обласний спорткомітет, за сприянням якого відкрито філіал Бурштинської школи з веслування на байдарках і каное в Івано-Франківську. На даний час у навчальному закладі займається 230 дітей і дорослих починаючи з 10 річного віку.

В зимовий період на Бурштинському водосховищі тренуються збірна України, а також представники команд міст Тернополя, Луцька, Ковеля та інших.

Із сучасних спортсменів найбільші надії подають Сергій Федунків, Олена Зілінська та Петро Ковальчук, які вже неодноразово перемагали на обласних змаганнях на кубок крайової ради товариства "Україна" і були призерами міжнародних турнірів. Непогані результати показують Роман Вирста, Михайло Олійник та Михайло Варницький. 43 У 2001 р. вихованець школи Микола Періг зайняв друге місце на міжнародному турнірі "Пам'ять" в Києві.

Інфраструктура


Спортивний комплекс складається з:

- універсальний спортивний зал №1 (розміром 30х18 м);  

- універсальний спортивний зал №2 (розміром 40х20 м);  

- 3 тенісні корти з грунтовим покриттям (розміром 23х11 м);  

- міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям;  

- тренажерний зал розміром 6х30 м;  

- борцівський зал розміром 6х30 м;  

- вандальний тренажерний майданчик;  

- майданчик для баскетболу та волейболу зі штучним акриловим покриттям.  

Спортивні зали обладнані роздягальними, душовими, електронним табло.  

Інфраструктура

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.