- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

СПОРТИВНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Симоненка, 13
Тел: 0342-78-60-75, 050-433-01-66
Рейтинг: 4,33
Адреса:Дивитися на карті м.Івано-Франківськ, вул. Івана Павла ІІ, 4
Тел: 0342 77 06 94
Рейтинг:
Загальна інформація

Спортивний комплекс на вул. Симоненка заснований у 1990 р. Саме у цей час тут було зведено спортивний зал №1 та тенісні корти.

У 2005 р. відкрито міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям, 2007 р. вандальний тренажерний майданчик, майданчик для  баскетболу та волейболу зі штучним акриловим покриттям, 2012 р. відкрито спортивний зал №2. 

У планах побудова 50-ти метрового олімпійського басейну.

Тут проводять свої домашні матчі команди "Ураган-2" (міні-футбол, Перша ліга), БК "Франківськ" (баскетбол,  Вища ліга). Також у спорткомплексі проводиться чемпіонат м. Івано-Франківська з міні-футболу, обласні спартакіади.  


Загальна інформація


Спортивний клуб "Форум" був створений у 2006 р. У клубі культивуються такі види спорту, як бокс, кікбоксинг, а також бодібілдинг.

Працюють висококваліфіковані тренери, серед яких заслужені майстри спорту України. Серед вихованців клубу є чемпіони світу з  кікбоксингу, призери чемпіонату Європи з боксу та призери чемпіонату світу з пауерліфтингу. Також у клубі був підготовлений перший  боксер-професіонал на Західній Україні, майстер спорту міжнародного класу Віталій Копитко - чемпіон світу за версією WBF, чемпіон  України, триразовий чемпіон України серед аматорів.

Інфраструктура


Спортивний комплекс складається з:

- універсальний спортивний зал №1 (розміром 30х18 м);  

- універсальний спортивний зал №2 (розміром 40х20 м);  

- 3 тенісні корти з грунтовим покриттям (розміром 23х11 м);  

- міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям;  

- тренажерний зал розміром 6х30 м;  

- борцівський зал розміром 6х30 м;  

- вандальний тренажерний майданчик;  

- майданчик для баскетболу та волейболу зі штучним акриловим покриттям.  

Спортивні зали обладнані роздягальними, душовими, електронним табло.  

Інфраструктура


Спортивний клуб "Форум" має у розпорядженні спортивний зал площею 200 м2, зі всіма необхідними допоміжними приміщеннями (роздягальні, душові). Зал розподілений на сучасні силові та кардіотренажери та боксерський ринг з боксерськими снарядами. Також у  клубі працює сауна зі всіма умовами відпочинку та басейном розміром 2х3 м.

Досягнення
Досягнення


Серед відомих вихованців Спортивного клубу "Форум" є:

Віталій Мерінов - заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, майстер спорту з боксу, 4-х разовий чемпіон світу з кікбоксингу,  12-ти разовий переможець Чемпіонату та Кубку України з кікбоксингу, фіналіст Чемпіонату Європи з боксу, переможейь юніорського  Чемпіонату України з боксу;  

Іван Грушка - заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, майстер спорту з боксу, 3-х разовий чемпіон світу з кікбоксингу, 10-ти разовий чемпіон України з кікбоксингу, переможець багатьох міжнародних турнірів з боксу;  

Ярослав Рипньовський - майстер спорту України з боксу, чемпіон України з кікбоксингу, переможець багатьох міжнародних турнірів  з боксу;  

Владлен Харламов - майстер спорту України з боксу та кікбоксингу, 6-ти разовий переможець Чемпіонату та Кубку України з  кікбоксингу, переможець багатьох міжнародних турнірів з боксу.

Секції
Секції


вид спорту бокс  

час занять Пн., Ср., Пт. 9:30-11:00, 16:00-19:30

тренери Рипньовський Я. І., Грушка І. М.вид спорту кікбоксинг  

час занять Вт., Чт., Пт. 18:00-20:00, 20:00-21:30

тренери Вострецов В. М.вид спорту пауерліфтинг  

час занять 9:00-22:00

тренери Кодін Д. О.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.