- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

СПОРТИВНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Симоненка, 13
Тел: 0342-78-60-75, 050-433-01-66
Рейтинг: 4,33
Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 101
Тел: 0342 52 77 09, 050 259 80 02
Рейтинг: 5,00
Загальна інформація

Спортивний комплекс на вул. Симоненка заснований у 1990 р. Саме у цей час тут було зведено спортивний зал №1 та тенісні корти.

У 2005 р. відкрито міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям, 2007 р. вандальний тренажерний майданчик, майданчик для  баскетболу та волейболу зі штучним акриловим покриттям, 2012 р. відкрито спортивний зал №2. 

У планах побудова 50-ти метрового олімпійського басейну.

Тут проводять свої домашні матчі команди "Ураган-2" (міні-футбол, Перша ліга), БК "Франківськ" (баскетбол,  Вища ліга). Також у спорткомплексі проводиться чемпіонат м. Івано-Франківська з міні-футболу, обласні спартакіади.  


Загальна інформація


Професійний центр змішаних єдиноборств "Бескид" заснований у 7 лютого 2007 року на базі обласної федерації тайландського боксу  Муай-тай міста Івано-Франківська. Керівником клубу є віце-президент обласної федерації тайландського боксу муай-тай, тренер з  тайландського боксу та мікс-файту Белей Олег Сергійович. Офіційним спонсором обладнання для залу виступила тайландська  компанія "FAIRTEX", з якою Центр співпрацює і по сьогоднішній день. Основними цілями Центру є:  

• пропаганда і популяризація тайландського боксу і мікс-файту в Івано-Франківській області;

• створення широкої мережі загальнодоступних клубів тайландського боксу і мікс-файту;

• підвищення ролі фізичної культури і спорту у різносторонньому і гармонійному розвитку особистості;

• зміцнення здоров'я;

• формування здорового способу життя;

• вдосконалення системи підготовки спортсменів;

• участь в забезпеченні успішних виступів збірної клубу у різноманітних змаганнях.

Спортсмени клубу успішно виступають на різних змаганнях з таких видів спорту як мікс-файт, кікбоксинг, фрі-файт, муай-тай.

Інфраструктура


Спортивний комплекс складається з:

- універсальний спортивний зал №1 (розміром 30х18 м);  

- універсальний спортивний зал №2 (розміром 40х20 м);  

- 3 тенісні корти з грунтовим покриттям (розміром 23х11 м);  

- міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям;  

- тренажерний зал розміром 6х30 м;  

- борцівський зал розміром 6х30 м;  

- вандальний тренажерний майданчик;  

- майданчик для баскетболу та волейболу зі штучним акриловим покриттям.  

Спортивні зали обладнані роздягальними, душовими, електронним табло.  

Інфраструктура


Центр розташований на вул. Чорновола, 101. У Центрі розміщено боксерський ринг, зал для боротьби та тренажерний зал, роздягальні,  душові. Центр обладнаний усім необхідним для занять мікс-файтом і тайландським боксом (груші, рукавички, шоломи та ін.).  

У планах Центру відкриття нових залів у районі "Пасічна" та на вул. Івасюка.

Досягнення
Досягнення


За час роботи Центру було підготовлено: 1 майстер спорту міжнародного класу України з фрі-файту, 1 майстер спорту України з  фрі-файту, 5 кандидатів у майстри спорту з тайландського боксу, 10 кандидатів у майстри спорту з кікбоксингу, 5 кандидатів у майстри  спорту з фрі-файту, зокрема:  

Тарас Сапа - майстер спорту міжнародного класу України з фрі-файту, кандидат у майстри спорту України з боксу та кікбоксингу, срібний  призер Чемпіонату світу з фрі-файту (2011 р.), володар поясу Чемпіона України з фрі-файту в дивізіоні ЕЛІТА (2012 р.),  командного Кубку України з фрі-файту (2011 р.), переможець Всеукраїнських турнірів з кік-джитсу (2011 р.) та фрі-файту (2010 р.),  володар поясу Асоціації Професійних Видів Єдиноборств за правилами К-1 серед професіоналів (2010 р.), володар кубку України з  тайландського боксу WMF (2010 р.), дворазовий чемпіон України з тайландського боксу серед юніорів FMA (2008, 2009 рр.), володар  Кубку України з кікбоксингу WPKA у розділах: лоу-кік, фул-контакт, орієнтал (2008 р.);  

Павло Сабадаш - майстер спорту України з фрі-файту, кандидат у майстри спорту з тайського боксу, переможець (2009 р.) та срібний призер (2010 р.) Кубку України з тайландського боксу WMF, срібний призер Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів (2010 р.),  переможець Всеукраїнських турнірів з кік-джитсу (2011 р.) та фрі-файту (2010 р.), фіналіст командного Кубку України з фрі-файту (2011,  2012 рр.), віце-чемпіон України з фрі-файту (2011 р.);  

Василь Янко - кандидат у майстри спорту з фрі-файту, срібний (2010 р.) та бронзовий (2012 р.) призер Чемпіонату України з фрі-файту  серед юніорів;  

Андрій Савка - кандидат у майстри спорту з фрі-файту, тайландського боксу та кікбоксингу, чемпіон України з фрі-файту серед юніорів (2012 р.), срібний призер Чемпіонату України з тайландського боксу серед юніорів (2008 р.), переможець (2009 р.) та срібний призер  (2007 р.) кубку України з тайландського боксу WMF, переможець Кубку Європи з кікбоксингу ISKA (2008 р.), переможець міжнародного  

турніру "UNION CUP 2008" у розділах тайський бокс і кік-джитсу, переможець Всеукраїнського турніру з фрі-файту (2010 р.);

Тарас Глух - кандидат у майстри спорту з фрі-файту, бронзовий призер Чемпіонату світу з фрі-файту сереж юніорів (2011 р.), дворазовий  срібний призер Чемпіонату України з фрі-файту серед юніорів (2011, 2012 рр.), переможець Всеукраїнського турніру з кік-джитсу  (2011 р.);  

Ервін Аджиосманов - кандидат у майстри спорту з тайландського боксу та кікбоксингу, переможець Кубку України з тайландського  боксу WMF (2010 р.), срібний призер Кубку Європи з кікбоксингу ISKA (2008 р.), преможець (у розділі лоу-кік) та срібний призер (у  розділі орієнтал) Кубку України з кікбоксингу WPKA;  

Юрій Шица - кандидат у майстри спорту з тайландського боксу та кікбоксингу, переможець (2007 р.) та срібний призер (2010 р.) Кубку  України з тайландського боксу WMF, дворазовий бронзовий призер Чемпіонату України з тайландського боксу IFMA серед юніорів  (2008, 2009 рр.), срібний призер Кубку України з кікбоксингу WPKA у розділі орієнтал (2008 р.), срібний призер міжнародного турніру  "UNION CUP 2008" у розділі тайський бокс.

Секції
Секції


вид спорту тайландський бокс

вартість занять 150 грн/міс, 220 грн/міс (безлімітний абонемент)

час занять Пн., Ср., Пт. 9:00-10:30, 16:00-17:30, Вт., Чт. Сб. 16:00-17:30

тренери Рошак О. Д.вид спорту фрі-файт ММА

вартість занять 150 грн/міс, 220 грн/міс (безлімітний абонемент)

час занять Пн., Ср., Пт. 18:00-19:30

тренери Петрущак А. Б.вид спорту муай-тай

вартість занять 150 грн/міс, 220 грн/міс (безлімітний абонемент)

час занять Вт., Чт., Сб. 18:00-19:30

тренери Рошак О. Д.вид спорту муей тай/ММА

вартість занять 150 грн/міс, 220 грн/міс (безлімітний абонемент)

час занять Пн., Ср., Пт. 20:00-21:30

тренери Белей О. С.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.