- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

СПОРТИВНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Вишневського, 8
Тел: 067 282 54 95
Рейтинг:
Адреса: смт. Ворохта, вул. Говерлянська, 31
Тел:

+380 (68) 162-06-28

+380 (93) 803-44-82


+380 (68) 904-95-70

+380 (66) 135-52-39

Рейтинг:
Загальна інформація


Івано-Франківський обласний осередок федерації Комбат дзю-дзюцу був заснований у 2000 р. У лютому 2012 року Комбат дзю-дзюцу  був визнаний як виду спорту в Україні. Основним завданням федерації є залучення людей будь-якого віку до активного  

способу життя, навчання основ самозахисту, здорове спілкування. Організація включає в себе спортивний клуб бойових мистецтв  "Сьогун". Вихованці федерації є постійними учасниками Чемпіонатів та Кубків України з комбат джиу-джитсу, бразильського  

джиу-джитсу, айкідо.

Загальна інформація

Історія місцевості Заросляк поринає у глибину віків. Цією назвою місцеві жителі назвали простір між Брескулом на сході та вододілом між Прутчиком Козьменським та Прутчиком Заросляцьким на заході.

Ще у 1880 році на місці сучасної навчально-спортивної бази «Заросляк» було засновано туристичний притулок Польського Товариства татранського імені Генріха Гоффбауера – відомого керівника Товариства у Коломиї та творця першого туристичного маршруту по Чорногорському хребту.

З 1911 по 1918 роки серія пожеж та бойові дії під час Першої світової війни знищили притулок. Але в 1923 – 1927 роках притулок був заново відбудований й до кінця 30-х років минулого сторіччя приймав від 120 до 150 туристів на добу. Під час Другої світової війни він знову був повністю знищений.

У 1959 році Заросляк отримав нове життя. Була збудована сучасна спортивна база, яка увійшла до переліку олімпійських об’єктів УРСР. Володіючи чудовою спортивною інфраструктурою та будучи найбільш високогірною базою УРСР, база «Заросляк», до самого розпаду СРСР, приймала найсильніших спортсменів з усіх радянських республік.

З 1991 року база є одним з провідних об’єктів підготовки спортсменів незалежної України. У 2004 році на території бази було збудовано унікальний дванадцятиметровий трамплін для фрістайлу.

Після капітального ремонту, проведеного у 2008 році, база здатна прийняти до 90 чоловік на добу. З 2011 року навчально-спортивна база «Заросляк» відкрила своє представництво в Києві.

Інфраструктура


У розпорядженні федерації знаходяться спортивний зал на вул. Вишневського, 8.

Інфраструктура

Площа земельної ділянки 1,7 га. В складі бази знаходяться:

- готель на 93 місця;

- виробничо-господарські об’єкти: котельня на твердому паливі, їдальня на 100 місць, каналізаційні та водоочисні споруди.

- спортивний зал 24 х 12 м;

- два зали загальної фізичної підготовки 12 х 6 м;

- більярдний зал;

- траса для лижних гонок на 5 км;

- трамплін для фрістайлу.

Досягнення


У 2011 р. на Чемпіонаті України з комбат джиу-джитсу іванофранківці завоювали 10 медалей, серед яких 5 золотих, 2 срібних та 3  бронзові медалі (2 загальнокомандне місце). Зокрема чемпіонами у своїх вікових категоріях стали: Іванишин Олександр, Мороз  Владислав, Катерлін Олесь, Ліщинський Михайло, Тамазлікар Володимир. У 2012 р. здобуток склав 1 срібна та 4 бронзові медалі з  комбат джиу-джитсу та 1 золота і 5 бронзових медалей з бразильського джиу-джитсу. Чемпіоном з бразильського джиу-джитсу став  Владислав Мороз.  

Досягнення

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.