- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

СПОРТИВНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Реміснича, 26/6
Тел: 067 342 18 53
Рейтинг:
Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Довженка 7/31
Тел: 050 911 26 77
Рейтинг:
Досягнення


Серед вихованців федерації є:

- Мойсеєнко Андрій 2000 р. н. (срібний призер Відкритого чемпіонату України з КУДО – 2012, чемпіон відкритої першості Хмельницької  області з КУДО – 2012, срібний призер відкритої першості Івано-Франківської області з КУДО - 2012)  

- Мойсеєнко Юрій 1998 р. н. (чемпіон відкритої першості Хмельницької області з КУДО – 2012, чемпіон відкритої першості  Івано-Франківської області з КУДО – 2012)  

- Трелевський Максим 1998 р. н. (чемпіон відкритої першості Хмельницької області з КУДО – 2012, срібний призер відкритої першості  Івано-Франківської з КУДО – 2012)  

- Гуц Володимир 2000 р. н. (срібний призер відкритого чемпіонату України – 2011, бронзовий призер Відкритого чемпіонату України з  КУДО – 2012, срібний призер відкритої першості Хмельницької області з КУДО – 2012, чемпіон відкритої першості Івано-Франківської  області з КУДО – 2012, багаторазовий чемпіон обласних змагань)  

- Дикий Ігор 1996 р. н. (срібний призер Відкритого Кубку України з КУДО – 2012, срібний призер відкритої першості Хмельницької  області з КУДО – 2012, чемпіон відкритої першості Івано-Франківської області з КУДО - 2012)  

- Зиков Михайло (бронзовий призер Відкритого чемпіонату України з КУДО – 2012, бронзовий призер відкритого кубку України – 2012,  чемпіон відкритої першості Хмельницької області – 2012, багаторазовий переможець обласних змагань)  

- Дорошенко Ростислав (срібний призер відкритої першості Хмельницької області з КУДО – 2012, чемпіон відкритої першості  Івано-Франківської області з КУДО – 2012, багаторазовий чемпіон обласних змагань)  

 

Досягнення


За час існування у клубі було підготовлено багатьох переможців та призерів міжнародних та всеукраїнських змагань.

Зокрема:

Олександр Корсак підготував 4-х майстрів спорту України, понад 30 кандидатів у майстри спорту України, 14 чемпіонів, близько 21 срібного  призера та 51 бронзового призера Чемпіонатів та Кубків України. Вихованці О. Корсака ставали переможцями та призерами турнірів класу "А",  відкритих Чемпіонатів та кубків таких країн як Білорусі, Польщі, Швеції, Чехії, Ізраїлю, Словаччини, Росії, Латвії, Молдови, Іспанії.  

Володимир Терешкун підготував двох призерів Чемпіонатів України серед студентів та молоді, 4 кандидатів у майстри спорту України, 11  першорозрядників.  

Анатолій Чуркін підготував 3-х чемпіонів та 4-х бронзових призерів Чемпіонатів України серед юнаків, двох кандидатів у майстри спорту,  8 першорозрядників.  

Назар Данилевич підготував переможців та призерів міжнародних турнірів Cheh Open, Moldova Cadet Open ETU klas.

Загальна інформація


Івано-Франківська обласна федерація кудо була заснована у вересні 2008 р. Президентом федерації є Хмелівський Іван Дмитрович  (1 дан). Федерація кожного року проводить Відкриту першість Івано-Франківської області з кудо (жовтень), першість міста в розділі  Боротьба (грудень), першість міста в розділі Цукамі (ближній бій), першість міста в розділі Новачки (за обмеженими правилами).  

Також у планах федерації проведення І Кубку Західної України з кудо. Двічі на рік (у грудні та травні) федерація проводить  кваліфікаційні екзамени на пояси.  

Загальна інформація


Очолює спортивний клуб "Пантера" (створений у 1997 році) майстер спорту України з тхеквондо-ВТФ, володар чорного поясу (3 дан) Корсак  Олександр Михайлович. Тренерський склад клубу нараховує 4 майстрів спорту України та 4 кандидатів у майстри спорту. У клубі "Пантера"  проводиться набір у спортивні групи дітей, підлітків та молодь. Інваліди по слуху та без верхніх кінцівок (від кисті та вище), а також діти-сироти  мають змогу займатися у клубі без сплати жодних внесків. Спортсмени клубу приймали участь у Чемпіонаті Європи серед юніорів у Швеції  (2009 р. - 9-те місце), Чемпіонаті Європи серед дорослих у Росії (2011 р. - 5-те місце), Португалії (2013 р. - 5-те та 9-те місця). Вихованці ставали  переможцями та призерами турнірів класу "А", відкритих Чемпіонатів та кубків таких країн як Білорусі, Польщі, Швеції, Чехії, Ізраїлю,  Словаччини, Росії, Латвії, Молдови, Іспанії.

Інфраструктура


У розпорядженні федерації знаходять спортивні зали:

- СТ Студія (вул. Угорницька, 12а)  

- спортзал №3 ЗОШ №23 (вул. Мазепи, 90)  

- вул. Миколайчука, 16а  

- спортзал ЗОШ №18 (вул. Тролейбусна, 7)  

- смт. Лисець, спортзал Лисецької ЗОШ  

Інфраструктура


Клуб має у своєму розпорядженні такі зали:

спортивний зал ВПУСОТ (вул. Дорошенка, 28);

спортивний зал ЗОСШ №17 (вул. Набережна, 16а)

Фітнес-клуб "Стимул" (вул. Незалежності, 4);

смт. Богородчани, спортивний зал Будівельного ліцею (вул. Шевченка, 89)

смт. Богородчани, спортивний зал ЗОШ №2 (вул. Я. Мудрого, 14)

м. Надвірна, спортивний зал ПВСЛі (вул. Сірика, 1а);

смт. Верховина, спортивний зал Верховинської ЗОШ (вул. І. Франка, 7)

Усі зали обладнані необхідним інвентарем для занять спортом (м'яке покритя, груші, маківари, лапи, ракетки, протектора на корпус та посилені

протектора, електронна система, електронна система "Адідас")

Секції
Секції


вид спорту тхеквондо-ВТФ, саньда

час занять Пн.-Пт. 17:00-22:00, Сб. 9:00-11:00

тренери Корсак О.М., Маркевич І.Ю.

Заняття проходять у залі ВПУСОТ

 


вид спорту тхеквондо-ВТФ

час занять Пн.-Сб. 17:00-19:00

тренери Терешкун В.П.

Вт., Чт., Сб. заняття проходять у залі ЗОШ №17

Пн., Ср., Пт заняття проходять у фітнес-клубі "Стимул"вид спорту тхеквондо-ВТФ

час занять Пн., Вт., Ср., Пт. 15:00-17:30

тренери Кардаш І.І.

Заняття проходять у смт. Богородчани, Богородчанська ЗОШ №2вид спорту тхеквондо-ВТФ  

час занять Пн.-Пт. 15:00-19:00

тренери Чуркін А. А.

Заняття проходять у смт. Верховина, Верховинська ЗОШвид спорту Саньда/тхеквондо-ВТФ  

час занять Пн.-Сб. 15:00-17:30

тренери Середюк А.В.

Заняття проходять у смт. Богородчани, Будівельний ліцейвид спорту тхеквондо-ВТФ  

час занять Вт., Чт., Сб. 15:00-19:00

тренери Данилевич Н.П.

Заняття проходять у м. Надвірна, спортивний зал ПВСЛі

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.