- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Важкоатлети "Сокола" - переможці турніру пам’яті Василя Боднара

19 Листопада 2015 (09:50)

Патріоти Калущини спільно з ДЮСШ "Сокіл" провели обласний турнір з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років.

Змагання були присвячені пам’яті уродженця села Ріп’янка, бійця добровольчого батальйону "Айдар" Василя Боднара, який загинув на бойовому посту під час мінометного обстрілу терористами міста Щастя на Луганщині.

У турнірі, який проходив у приміщенні ДЮСШ "Сокіл", взяли участь понад п’ять десятків юних важкоатлетів з Калуша, Галича та Івано-Франківська. З них найкраще виступила команда Калуської ДЮСШ, яка і стала переможцем турніру. Друге і третє місця посіли відповідно команди Галицької ДЮСШ "Колос" та Івано-Франківської ОДЮСШ Міністерства освіти України.

Абсолютним переможцем змагань суддівська колегія визнала калуського важкоатлета Ярослава Фіцака, який підняв у сумі двоборства вагу 260 кг (115 кг - ривок та 145 кг - поштовх).

Усіх переможців та призерів обласного турніру з важкої атлетики його організатори та спонсори нагородили грамотами і пам’ятними медалями. А п’ятнадцять найкращих юних важкоатлетів були відзначені ще й цінними призами.

Василь Ткачук
 
Коментарі
19. 11 .2015 (18:42) Василь
У тексті вкралася помилка. Третій абзаці, де написано: "У турнірі, який проходив у приміщенні ДЮСШ "Сокіл", взяли участь понад п’ять сотень юних важкоатлетів з Калуша, Галича та Івано-Франківська", слід читати в такому викладі: "У турнірі, який проходив у приміщенні ДЮСШ "Сокіл", взяли участь понад п’ять десятків юних важкоатлетів з Калуша, Галича та Івано-Франківська".

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.