- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатські спортсмени змагалися на турнірі "Стрімкі човни"

10 Липня 2018 (14:05)

6-8 липня в смт.Добротвір (Львівська обл.) пройшли Всеукраїнські зональні змагання "Стрімкі човни". Цей спортивний форум зібрав рекордну для себе кількість учасників: 312 юних спортсменів представляли 26 команд 7-ми західних областей України. Буди серед учасників і прикарпатські спортсмени.

Вихованець Бурштинської ДЮСШ Крижанівський Іван (2004 р.н.), у запливі на 1000 метрів байдарка-одиночка серед юнаків 2004-05 років народження із результатом 4.14.75 зайняв друге місце. Також другим Іван фінішував і на двічі коротшій дистанції 500 метрів.

Роман Софяк (2005 р.н), який представляє франківський спортивний клуб "Альбатрос", зайняв 20-те місце у запливі на 1000 метрів каное-одиночка.

У каное-двійка серед юнаків на 1000 метрів Віктор Маркевич / Іван Петруняк посіли 5-те підсумкове місце, а  Ігор Рибіцький та Олександр Стасюк фінішували шостими. На двічі коротшій дистанції Рибіцький та Стасюк стали п'ятими.

У змаганні серед юнаків 2002-03 років народження на дистанції 1000 метрів каное-одиночка хороший результат показав франківчанин Андрій Крикун (2002 р.н.). Спортсмен фінішував четвертим. На двічі коротшій дистанції Андлрійпоказав дев'ятий результат.

У запливі на 500 метрів байдарка-одиночка, окрім Івана Крижанівського також змагалися долинянин Володимир Павлишак та Арсен Кришталевич і Сергій Павлишин із Бурштина. Фінішували спортсмени на п'ятому, 27-му та 37-му місцях.

У дисципліні каное-одиночка 500 метрів наш край представляли Віктор Маркевич (9-те місце), Іван Патруняк (15-те місце) та Роман Софяк (20-те місце).

Серед дівчат у запливі на 500 метрів каное-одиночка (вікова категорія 2004-05 р.н.) франківчанка  Юлія Депутович (СК Альбатрос) із результатом 2.59.72 фінішувала третьою. У парі із Іриною Федорів Юлія Депутович перемогла в класі каное-двійка.

 У віковій категорії 2002-03 років народження франківчанки Вікторія Яцкова та Ярина Бащак у запливі на 500 метрів каное-одиночка зайняли третє та четверте місце. В парі на цій же дистанції каное-двійка наші дівчата стали переможницями.

 У загальнокомандному заліку найкращий результат показали спортсмени франківського СК "Альбатрос", які посіли 10-те місце. Бурштинська ДЮСШ фінішувала на 22-миму місці, а ДЮСШ "Колос" м.Долина - на 24-му місці із 26 команд.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.