- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ігор Оробець - чемпіон Європи із пауерліфтингу

14 Серпня 2018 (14:06)

З 9 по 12 серпня у французькому Мерігнаку проходив чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юнаків.
Чемпіоном серед юнаків став коломиянин Ігор Оробець. Спортсмен виступає у ваговій категорії 93 кг.
Тренується Ігор під керівництвом Заслужених тренерів України Василя та Інни Оробець.

Загалом, дуже врожайним для української збірної видався чемпіонат Європи. Чемпіонами контененту стали харків'янин Олександр Чернишов (ветерани, 66 кг), Кадицька Ганна із Попасної (ветерани 63 кг),полтавчанин В'ячеслав Петро (120 кг). Юніорки Леоненко Кристина у категорії до 43 кг та Купаєва Катерина до 63 кг з м. Попасна, вихованки Андрія Івженко та Ганни Кадацької, завоювали золоті медалі європейської першості. 

Череменко Наталія з міста Старобільськ посіла другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 47 кг (тренер: В.В. Куліш).

Бронзову медаль здобула Юдкіна Інна з Миколаїва (ветерани, 84 кг).

 Золотою нагородою Анни Рикун розпочався третій день чемпіонату Європи з класичного жиму лежачи, який цими днями проходить у французькому місті Бордо. Вихованка В. Б. Воронецького та А. Д. Красілова, виступаючи серед юніорок вагової категорії до 57 кг, легко справилась з вагою у 95 кг, оновивши рекорд України серед юніорок, виконавши норматив майстра спорту України та виборовши титул абсолютної чемпіонки Європи даної вікової групи! 

  Юніорська чоловіча збірна підтримала почин і здобула три золоті нагороди та одну срібну, посівши друге командне місце:

 • Лучанин Малкуш Михайло здобув золоту нагороду у ваговій категорії до 59 кг, з результатом 125 кг. Тренер- О.В. Хом‘як
 • Яржемський Вадим з м. Хмельницький посів другу сходинку п‘єдесталу у категорії до 74 кг, з результатом 162,5 кг. Тренер- В.В. Цісар. 
 • Ленківський Назарій став чемпіоном Європи у категорії до 93 кг, підкоривши вагу 190 кг. Підготували атлета: В.Д. Оробець, В.І. Марусик.
 • Комар Владислав з чудовим результатом у 205 кг, в категорії до 105 кг також виборов титул чемпіона Європи. Тренер- В.С. Налейкін.

 Хмельничанка Щавінська Тетяна сьогодні здобула бронзову нагороду серед жінок відкритої вікової групи у ваговій категорії до 47 кг. Вихованка В.В. Цісара впоралась зі штангою вагою 82,5 кг.

  І під кінець третього дня змагань цікавою видалась боротьба у чоловіків вагової категорії до 74 кг. Двоє українців одночасно змагались на європейському помості, вінничанин, неодноразовий чемпіон та рекордсмен світу Іван Чупринко та харків‘янин, чемпіон світу серед юніорів Володимир Цатурян. 

  Іван не лишив жодних шансів суперникам, встановивши вже у другій спробі світовий рекорд, який тепер рівний 212,5 кг! Підготував чемпіона В.А. Мохник.

  Володимир же до останньої спроби боровся за місце на п’єдесталі пошани і підкоривши штангу вагою 195 кг посів другу сходинку! Тренер- Є.О. Галіцин.

 Заключний день чемпіонату Європи з класичного жиму лежачи приніс Україні повний комплект нагород! 

  Бронзова нагорода у лучанки Воробйової Ірини з результатом 100 кг у ваговій категорії до 72 кг. Тренер- О.В. Хом‘як. 

  Срібло завоювала Білоусова Тетяна з Чернівців, здолавши штангу вагою 130 кг у надважкій ваговій категорії. Підготували спортсменку С.А. Ізосімов, І.Л. Ізосімова.

  І фінальну «золоту» крапку поставив Пархоменко Сергій з міста Кремінна. У ваговій категорії до 105 кг, підкоривши штангу у 230 кг, спортсмен став недосяжний для найближчих суперників! Тренер- О.В. Дубовой.

  Отже у підсумку всі 19 атлетів збірної команди України повертаються з медалями чемпіонату Європи.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.