- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатські важкоатлетки перші на Кубку України

25 Листопада 2010 (12:20)

Минулого тижня у Коломиї відбувся Кубок України з важкої атлетики. Вперше в історії Прикарпаття жіноча команда нашої області здобула перше місце на цьому змаганні. Усі важкоатлетки представляли обласне ФСТ "Спартак".

Вчора жіночу команду разом з Андрієм Махновським, який переміг на чемпіонаті світу з гирьового спорту у Фінляндії, а також їхніх тренерів вітали у приміщенні обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Спортсмени отримали пам’ятні дипломи та грошові винагороди.

У змаганнях приймали участь 18 команд різних областей України, всього понад 200 учасників. Загалом наша збірна команда здобула дві золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди.

У ваговій категорії до 53 кг одразу дві прикарпатські важкоатлетки піднялися на п’єдестал: Марія Відливана стала переможницею, а Уляна Карпінець — бронзовою призеркою. Двоє наших дівчат увійшли в призи і в категорії до 48 кг. Срібну медаль виборола Наталія Мігалатюк, бронзову — Оксана Павлюк. У категорії до 75 кг перемогла Тетяна Сліпченко, а другою стала Олександра Петрів. Четверте місце Анни Демидової та п’яте Тетяни Ашимбрейнер хоч і не є призовими, та допомогли загальному результату команди нашої області.

Спортсменки тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Миколи Чабана, Ігоря Стречка та Світлани Вихованець.

Спортсменів та тренерів вітали голова відділення НОКу в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, його заступник Віталій Матешко та голова обласної організації ФСТ "Спартак" Михайло Стефанків.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.