- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 2 грудня?

02 Грудня 2018 (08:00)

Другий домашній матч цього уік-енду франківської "Говерли" та зустріч фаворитів Першої ліги України з футзалу - про це та інше в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

Футбол. Прем'єр-ліга.
Сьогодні в УПЛ відбудуться два матчі. "Львів", який йде на 8-ій сходинці, вдома зіграє з "Маріуполем" - 6 місце. О 17 год. на любителів футболу очікує донецьке дербі - лідер чемпіонату "Шахтар" зіграє з "Олімпіком".
14:00, Львів - Маріуполь
17:00, Шахтар - Маріуполь

Футзал. Чемпіонат України. Перша ліга.
В манежі Коледжу фізичного виховання зустрінуться лідери Першої ліги. Франківська "Віза-Вторма", яка йде на першій сходинці, спробує продовжити переможну ходу у матчі з сумським "Фудцентр-СумДУ".
17:00, Віза-Вторма - ФудЦентр-СумДУ

Футзал. Кубок ліги.
Сьогодні відбудеться фінал Кубка ліги, в якому сильнішого визначатимуть франківський "Ураган" та херсонський "Продексім". "Мельники" свою путівку до фіналу вибороли у матчі проти львівської "Енергії", а "дракони" лише в серії пенальті змогли довести свою перевагу над запорізьким "Арпі".
11:00, Енергія - Арпі
13:00, Продексім - Ураган

Баскетбол. Кубок світу. Кваліфікація.
Національна збірна України зіграє з лідером групи - Іспанією. Завершується кваліфікаційний етап на Кубок світу. Чи зможуть наші баскетболісти на виїзді дати бій сильному супернику, дізнаємось вже незабаром.
19:00, Іспанія - Україна

Баскетбол. Чемпіонат України. Вища ліга.
Другий домашній матч цього ігрового уік-енду проведе франківська "Говерла". "Ведмеді" спробуюуть продовжити свою переможну ходу в чемпіонаті, яка налічує вже 5 матчів.
12:00, Говерла-КФВ - ДОС-ДЮСШ-ДОР

Баскетбол. Чемпіонат України. Перша ліга.
Представник Франківщини в Першій лізі проведе матч на Закарпатті. БК "Ужгород УжНУ" поміряється силами з БК "Калуш-ПНУ".
12:00, Ужгород УжНУ - Калуш-ПНУ

Волейбол. Чемпіонат України. Перша ліга.
Два представника Франківщини зіграють свої чергові матчів в Першій лізі. Галицький "Володар-КФВ" зіграє з житомирським "Біоресурсом", а СК "Прибилів" протистоятиме київському "НУФВСУ".
11:00, Біоресурс - Володар-КФВ
13:00, НУФВСУ - Прибилів

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.