- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ігор Нагорний – срібний призер шахового фестивалю в Празі

22 Січня 2019 (10:07)

11 – 18 січня 2019 року казковій зимова Прага прийняла 9 – ий Етап Czech Tour – серії шахових фестивалів у Чехії. Започаткована ця серія у 2001 році. У програмі – 11 турнірів. 
Czech Tour 2018 – 2019 стартував 11 липня в Пардубіце, де переміг Віталій Бернадський із Чернівців, а закінчується 02 березня в Лібереці. Турнір у Празі – дев’ятий.
У програмі шахового фестивалю в Празі 4 турніри:
Open Praha 2019 - A 18. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu;
Open Praha 2019 - B 18. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu – 148 гравців;
Open Praha 2019 - rapid 18. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu – 100 гравців;
Open Praha 2019 - blesk 18. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu – 118 шахістів.

В головному турнірі фестивалю - Open Praha 2019 - A 18. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu - 175 шахістів, які представили 31 федерацію, зокрема, 24 европейські , а також Ізраїлю, Малайзії, Сингапуру, Піденно - Африканської Республіки, Індії, Китаю та Південної Кореї. 
52 шахісти мають титули ФІДЕ: 6 Міжнародних Ґросмайстрів, 3 Міжнародні Ґросмайстри серед жінок, 14 Міжнародних Майстрів, 2 Міжнародній Майстри серед жінок, 17 Майстрів ФІДЕ, 3 Майстри ФІДЕ серед жінок, 6 Міжнародних Кандидаті у майстри та 1 Міжнародний Кандидат у майстри серед жінок.

Серед 4 гравців, які захищали спортивну честь України – вихованець Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи №3 Ігор Нагорний.
Регульована швейцарська система 9 турів.
Контроль часу: 90 хвилин на перші 40 ходів + 30 хвилин до закінчення гри кожному гравцеві + 30 секунд на кожен хід, починаючи з першого.

Набравши 4½ очки в 9 партіях, Ігор Нагорний (тренер Ігор Кобилянський) розділив 66 – 97 місце в загальному заліку (85 – те місце за додатковими показниками) та виборов 2 – ге місце серед юнаків віком до 12 років. Про це повідомляє спільнота Шахова Івано-Франківщина.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.