- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Михайло Кепещук переміг в шаховому турнірі пам’яті Степана Бандери

01 Лютого 2019 (20:00)

25-27 січня в м. Калуш відбувся 30-й Всеукраїнський шаховий турнір з нагоди 110-ї річниці з дня народження Степана Бандери. В турнірі взяли участь 64 учасники з Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької, Вінницької, Черкаської та Івано-Франківської областей.

Серед них 1 міжнародний майстер, 2 майстри спорту та 12 кандидатів в майстри. Турнір проводився за швейцарською системою в 9-ть турів з контролем часу — 60 хвилин одному учаснику на партію.

На старті турніру лідерство захопив молодий шахіст з Надвірнянщини Богдан Лозинський, який єдиний зумів здобути перемоги в 4-ох стартових партіях. В 5-му турі Богдан зіграв в нічию проти майстра спорту Івана Хабінця з Тернополя, а в 6-му — був сильнішим за міжнародного майстра з Вінниці Віктора Гудка.

Вирішальна партія турніру в боротьбі за перше місце відбулась третього ігрового дня в 7-му турі між кандидатом в майстри Михайлом Кепещуком з Долини ( 5 очок) та Богданом Лозинським (5,5 очок). В напруженій боротьбі і обопільному цейтноті Михайлові вдалося реалізувати зайвого пішака в туровому закінченні. Здобувши перемогу долинянин за два тури до фінішу одноосібно очолив турнірну таблицю з 6 очками в активі. В восьмому турі Михайло ще більше зміцнив своє лідерство завдяки перемозі над Мирославом Лопадчаком з міста Брюховичі на Львівщині та нічиїй в партії найближчих переслідувачів - Юліана Мальованого з Івано-Франківська і Богдана Лозинського. В останньому турі Михайлові, який гарантував собі як мінімум поділ першої сходинки, достатньо було нічиєї в партії проти кандидата в майстри Сергія Яковлєва з Черкас і вже в дебюті суперники підписали “мирову”.

Нічия принесла Михайлу Кепещуку другу поспіль перемогу в турнірах пам’яті Степана Бандери з підсумковим результатом 7,5 очок з 9-ти можливих. Другу сходинку в турнірі з 7-ма очками посів Юліан Мальований, який в останній партії переміг міжнародного майстра Віктора Гудка. Третю сходинку з 6,5 очками розділили одразу четверо шахістів: Богдан Лозинський (Надвірна), Сергій Яковлєв (Черкаси), Микола Заремба (Калуш), Мирослав Лопадчак (Брюховичі). Кращий додатковий показник і бронзова медаль дісталася Богдану Лозинському. До десятки кращих також потрапили Владислав Колпаков (Львів), Іван Хабінець (Тернопіль), Ігор Дідух (Львів), Георгій Мінтенко (Чернівці).

30_турнір_Бандери1
30_турнір_Бандери3

 

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.