- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

На Прикарпатті закрили десятирічний льодовий палац спорту

28 Липня 2019 (12:59)

На Прикарпатті закрили льодовий палац спорту, який звели лише десять років тому. Він обійшовся державі у більше ніж двадцять мільйонів гривень. Без приміщення для тренування нині залишилися кілька хокейних команд. Тепер - замість ганяти по льоду, бігають з ключкою по футбольному полю. В чому причина та чи відкриють льодовий палац знову? - дізнавалася Жанна Дутчак.

Шестирічна Владислава мріє стати фігуристкою. Мама вже кілька разів намагалася записати дівчинку на заняття до льодового палацу. Але все - марно.

"Кожного разу коли приходимо, на жаль немає інструктора, який би навчив, а зараз прийшли, ні льоду, нічого немає. Приміщення стоїть. Дуже розчаровані", - говорить Таїсія Руда , жителька Калуша.

Льодовий палац спорту в Калуші звели в 2009 в межах державної програми "Хокей України". З держбюджету витратили більше ніж двадцять мільйонів гривень. Це місто стало третім - після Донецька та Херсона.

На ось цьому стенді розклад хокейних матчів. Ще в квітні тут приймали один із етапів міжнародної карпатської ліги, серед учасників, команди з Чехії, Молдови, Латвії та Угорщини. Проте вже місяць льодовий палац закритий.

З появою цієї арени хокей став чи не найпопулярнішим видом спорту у Калуші. Вдалося сформувати чотири команди дітей - від семи до шістнадцяти років. Та ще - одну дорослу.

"Займалося порядка сто двадцяти дітей. Набирали по школах, дитячих садочках. Були із окружних сіл, з району дітки були. З Вістови навіть є один хлопчик, який перейшов в інший хокейний клуб - Галицькі леви і став чемпіоном України", - говорить Ярослав Дорош, тренер.

Та вже за кілька років почалися проблеми. Через борги в закладі почали вимикати світло. У міста не вистачало коштів на утримання. Тож арену передали на баланс облради. Частину витрат - а саме за електроенергію - взяло на себе одне із місцевих підприємств. Та цього року фінасову підтримку - призупинили.

"Ми виключили, злили лід, тому що немає спроможності утримувати. Це кошти немалі от і все. Зараз нам потрібно дітей готувати до першості України, до всеукраїнських змагань", - говорить Ярослав Дорош, тренер.

Сімнадцятирічний Максим займається хокеєм із семи років. Зараз його команда тренується на траві.

"Без льоду важко, дуже важко. Не звично. Пропадають навики, пропадають. Не знати чи його відкриють, от весь страх що закриють просто", - говорить Максим Солодкий, хокеїст.

В обласному управлінні освіти підтверджують підприємство, яке сплачувало за електроенергію, на початку року відмовилось це робити. Чому не пояснили. Але запевнили проблему із коштами вони вже вирішили.

Костянтин Лисейко, заступник начальника управління спорту Івано-Франківської ОДА. "З обласного бюджету через управління спорту на льодову арену виділили 2 мільйони для того, щоб підтримати. Бо це є наш комунальний заклад, яким ми опікуємось. Все добре, і льодова арена працюватиме і далі. Відкрити льодовий палац спорту чиновники пообіцяли вже в серпні. Чи виконають свої обіцянки - наша знімальна група обов’язково перевірить.

podrobnosti.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.