- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юні францівчани - переможці командного чемпіонату України з шахів

06 Вересня 2019 (11:00)

У Вінниці закінчився 3-ій Командний Чемпіонат України зі серед юнаків та дівчат віком до 12 років (2007 року народження та молодших) зі Класичних шахів, Швидкої Гри та Бліцу.

1 вересня відбулися змагання третього виду програми - Блискавичної Гри в Шахи. За нагороди змагалися 22 команди. 70 юних шахістів із 10 областей України та м. Києва грали за регульованою швейцарською системою 9 турів.
У складі кожної команди 2 юнаки та 1 дівчина віком до 12 років + 2 запасні гравці: 1 юнак і 1 дівчина.
Контроль часу: 3 хвилини на всю партію кожному гравцеві + 2 секунди на кожен хід, починаючи з першого.
Івано-Франківську область представила команда Івано-Франківськ.
Здобувши 8 командних перемог і зігравши 1 матч унічию, команда «Івано-Франківськ», за яку грали вихованці Івано-Франківської ДЮСШ №3 Ігор Нагорний (тренер Ігор Кобилянський), Максим Стефанків (тренер Ігор Кобилянський( та Людмила Іваницька (тренер Василь Палагіцький) набрала 17 командних очок, 23 індивідуальних і впевнено виборола золото Командного Чемпіонату України.
Срібло здобула команда Миколаїв - 14 командних очок і 21 індивідуальне.
Відразу три команди набрали по 12 командних очок і розділили 3-5 місця. Для визначення бронзового призера Командного Чемпіонату України 2019 року зі Блискавичної Гри в Шахи серед юнаків і дівчат віком до 12 років довелося застосувати систему додаткових показників:
Бронза в активі господарів змагань - команди Вінниця-1 - 12 командних і 18½ індивідуальних. Про це повідомляє спільнота "Шахова Івано-Франківщина".

 

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.