- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 15 жовтня?

15 Жовтня 2019 (10:00)

Євровідбір, українки на тенісних турнірах та матч-відповідь волейбольного "Хіміка" у кваліфікації Ліги Чемпіонів - про це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

ФУТБОЛ. Чемпіонат Європи 2020. Кваліфікація
Ще одна партія матчів сьогодні завершить передостанню відбіркову частину групового етапу. Варто виділити матч лідерів групи F - Швеції та Іспанії, між якими відстань у 5 очок. Цікавим також обіцяє бути матч у квартеті №4, де лідер Ірландія протистоятиме на виїзді Швейцарії.
19:00 Фінляндія - Вірменія
21:45 Гібралтар - Грузія
21:45 Греція - Боснія і Герцеговина
21:45 Ізраїль - Латвія
21:45 Ліхтенштейн - Італія
21:45 Румунія - Норвегія
21:45 Фарерські острови - Мальта
21:45 Швейцарія - Ірландія
21:45 Швеція - Іспанія

ТЕНІС. WTA в Люксембурзі та Москві
Попри те, що наші тенісистки все ж поїхали на турнір у Москву, сподіваємось їм вдасться якнайкраще виступити і змусити заговорити про черговий тріумф України. В 1/16 фіналу Даяна Ястремська позмагається з місцевою тенісисткою Дарією Касаткіною, а Еліна Світоліна стартує на змаганнях з 1/8.
Одначасно в Люксембурзі свої вміння на харді демонструватиме Марта Костюк, якій належить проти бар'єр в особі Лаури Зігемунд з Німеччини.
13:00 Лаура Зігемунд - Марта Костюк
14:30 Даяна Ястремська - Дарія Касаткіна


ВОЛЕЙБОЛ. Ліга Чемпіонів. Жінки
У кваліфікаційному раунді южненський "Хімік" спробує відігратись після виїзної поразки в гостях (3:0). За прохід в наступну стадію з українками змагається "Младость" з Хорватії.
18:00 Хімік - Младость

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.