- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юліан Мальований змагався на шаховому турнірі в Іспанії

03 Січня 2020 (16:10)

Випускник Івано-Франківської ДЮСШ №3 Майстер ФІДЕ Юліан Мальований (тренер Олег Будніков) – учасник представницького Міжнародного турніру в Іспанії - VIII Festival Internacional Ciudad de Lorca Grupo A.

Зі 26 до 30 грудня в містечку Лорка (Іспанія) відбувся щорічний Міжнародний шаховий фестиваль.
У програмі шахового фестивалю 2 турніри зі Класичних Шахів:
VIII Festival Internacional Ciudad de Lorca Grupo A з нормою Міжнародногого Гросмайстра та Міжнародного Майстра;
VIII Festival Internacional Ciudad de Lorca Grupo B (Sub-2150).

Лорка — місто на південному-сході Іберійського півострову в провінції Мурсія, що в Іспанії. Населення станом на 2010 рік за даними INE становить 92 694 осіб, третє за чисельністю в провінції.
Місто відоме своїм замком. Перед Великоднем відбувається традиційна щорічна Страстна хода, яку Міністерство промисловості, туризму і комерції Іспанського королівства у 2007 році включило в перелік найцікавіших для туристів фієст Іспанії.
В основному турнірі фестивалю - VIII Festival Internacional Ciudad de Lorca Grupo A – грали 165 шахістів зі 22 країн. Україну представили 6 шахістів, зокрема, випускник Івано-Франківської ДЮСШ №3 Майстер ФІДЕ Юліан Мальований.
Серед гравців, зокрема, 14 Міжнародних Ґросмайстрів, 15 Міжнародних Майстрів, 2 Міжнародні Майстри серед жінок, 21 Майстер ФІДЕ, 2 Майстри ФІДЕ серед жінок, 8 Міжнародних Кандидатів і 1 Міжнародний кандидат у майстри серед жінок.
Переможцем турніру став Міжнародний Ґросмайстер Віталій Бернадський з Чернівців – 7½ очок.
Майстер ФІДЕ Юліан Мальований (тренер Олег Будніков) набрав у 9 партіях 5½ очок і посів 27-місце в загальному заліку. Про це повідомляє спільнота "Шахова Івано-Франківщина".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.