- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Франківки змагалися в автослаломі (відео)

09 Березня 2020 (16:17)

Змагання з автомобільного слалому з нагоди Міжнародного жіночого дня в Івано-Франківську проводять вже увосьме. Цьогоріч взяло участь 16 жінок.

Розпочалися змагання з пропозиції "руки та серця". Один із суддів змагань Дмитро Старітіхін освідчився своїй дівчині Лесі, теж судді.

"Я зважився на те, щоб заручитися, ну і зрозуміло буде весілля. Треба красиво дівчині припідносити все", - розповів суддя автомобільних змагань Дмитро Старітіхін.

Швидкість та граційність: франківки змагалися в автослаломі

Оксана Микитин каже, що участь в автомобільному слаломі взяла вперше і отримала незабутні враження: "В кожного чоловіка є стереотип, що жінка завжди слабша половина і в будь якій галузі гірша від нього. Такі змагання якоюсь мірою дають шанс жінкам самоутвердитися, самореалізуватися і доказати чоловікам, що вони помиляються."

Цьогоріч до організації заходу долучилися й прикарпатські поліцейські.

"Ми насамперед пояснюєм водіям правила дорожнього руху, спілкуємось з водіями. Окрім того проводим такий превентивний захід, щоб донести їм, що водіння і стан сп’яніння - несумісні речі. Ми маємо спеціальні автоокуляри. Насправді в них зір зовсім інший, і це можна прирівняти до стану сп’яніння. Окрім цього, 6 наших поліцейських беруть участь у змаганнях і будуть показувати свій рівень водіння", - каже поліцейська, співорганізаторка заходу Лідія Бойко.

Швидкість та граційність: франківки змагалися в автослаломі

Організаторка змагань, президентка "Прикарпатського автомобільного клубу" Олександра Кодак говорить, що цього року учасниць значно більше: "Незважаючи на те, що дощ, є дуже багато учасниць, це дуже тішить. Попередні роки було менше, зараз активність жінок збільшилась, і це дуже класно. Всі учасниці, ті, які вперше, вони приїжджають, дивляться на схему і кажуть, що це страшно, але починають їхати і міняють свою думку."

Перше місце в змаганні з автомобільного слалому здобула Анастасія Власин, друге – Анжеліка Санченко, третє – Романа Томин.

 За матеріалами сайту Суспільне.UA

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.