- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Новини автоспорту: на початку липня етапи чемпіонату України з гірських гонок

10 Червня 2020 (13:45)

3-5 липня на Закарпатті заплановано провести І та ІІ етапи чемпіонату України з гірських гонок "Бескид-2020". Змагання пройдуть в селах Вільшинки та Лумшори Перечинського району.

Для поселення під час змагань організатори радять готелі/садиби, які розташовані в с. Лумшори, регіон славиться чанами, тож готелів/садиб/котеджів в данному селі досить багато на будь який смак та бюджет.

Доїзд

 • Перший маршрут від Львова до Стрия до Ганьковиці на Поляну далі на Тур'ї Пасіки В Тур'ї Ремети поворот на Турички пункт призначення (штаб) буде праворуч.
 • Львів — Стрий - Верхнє Синьовидне — Нижні Ворота — Поляна — Оленьово(від Оленьово до Свалявки близько 2км поганої дороги) — Тур'ї Ремети - Штаб змагань/парк сервісу (с. Турички), загальна довжина зі Львова: 268 км (рекомендований доїзд)
 • Другий маршрут від Львова до Турки через пропускний пункт на межі областей на Ужок не доїжджаючи до Перечина поворот на Сімер до Тур'ї Ремети поворот на Турички пункт призначення (штаб) буде праворуч.
 • Львів - Турка - Ужок - Вликий Березий - Малий Березний - не доїжджаючи до Перечина поворот на Сімер - Тур'ї Ремети - Штаб змагань/парк сервісу (с. Турички) загальна довжина зі Львова: 245 км (погана дорога від Ужка до Луг приблизно).
 •  
  Учасники можуть подати заявки на участь до 27 червня 2020 року.

  В минулому році етапи гірських гонок "Бескид-2020" теж відбувалися на Закарпатті і участь в них взяв представник Прикарпатського автомобільного клубу Олександр Ревега на автомобілі VAZ 2113 (клас А3, А2).

   

  Правила спілкування на SPORT.IF.UA

  Розділ 1. Загальні положення

  1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
  2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
  3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

  Розділ 2. Реєстрація на сайті

  1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


  2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

  Розділ 3. На сайті забороняється:

  1. Використання нецензурної лексика.
  2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
  3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
  4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
  5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
  6. Розповсюдження спаму.
  7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
  8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
  9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
  10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
  11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
  12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

  Розділ 4. Покарання

  За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

  1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
  2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
   За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
  3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

  Розділ 5. Прикінцеві положення

  1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
  2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.