- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Івано-Франківську відбувся турнір за звання "Найсильніша людина Прикарпаття 2020 року".

08 Жовтня 2020 (14:43)

Богатирські змагання відбулися на Площі Ринок куди зїхалися кращі атлети у цій справі. Десять учасників прибуло в обласний центр з різних районів нашої області: з Долини, Снятинщини, Городенківщини, Калущини, Коломийщини, були і місцеві хлопці з Івано-Франківська.

Богатирі змагалися у пяти різних силових вправах: носили на швидкість "валізи" по 105 кг у кожній руці на 40 м, підійали колоду 90 кг хто більше за 1 хв, обертали колесо 300 кг, носили коромисло на плечах вагою 270 кг на 20 м та утримували конструкцію вагою 225 кг хто довше. Цей богатирський турнір був єдиним у цьому році, адже через карантин та "червоні зони" у нас не відбулося ряд запланованих змагань. Тому я дуже радий, що нам все ж таки вдалося визначити "Найсильнішу людину Прикарпаття 2020 року". Перемогу здобув Годованець Володимир з Отинії Коломийського р-ну. 2 місце зайняв минулорічний переможець - Пришляк Тарас із Калущини. 3 місце виборов - Кушнір Іван із Городенківщини. Який би ти не був сильний на тренуванні удома, хто сильніший визначає спортивний майданчик на змаганнях. Тому ми з хлопцями раді, що жовтнева погода дозволила зібрати багато глядачів, які щиро вболівали та підтримували богатирів і стали свідками цікавого спортивного свята у нашому місті цього року. Організатором та суддею змагань був голова Івано-Франківської обласної федерації стронгмену, богатир-рекордсмен - Назарій Павлів.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.