- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Михайло МЕЛЬНИК – член Організаційної комісії ЄКВ!

03 Грудня 2020 (22:34)

На цій посаді він працюватиме у період 2020-2024 років.

27 листопада у Люксембургу Адміністративна рада Європейської конфедерації волейболу (ЄКВ) провела своє перше засідання після виборів, що відбулись у жовтні минулого року у Відні. І хоча президент ЄКВ Александар Борічіч та його колеги були змушені задовольнитися віртуальним скликанням, у них споглядалося чітке бажання позитивної енергії та спільної рішучості наполегливо працювати, щоби продовжувати розвивати волейбол, незважаючи на глобальну кризу в галузі охорони здоров’я…

Серед інших пунктів порядку денного, Адміністративна рада затвердила склад комісій ЄКВ на період 2020-2024 років. Географія претендентів виявилася достатньо широкою, тож відповідальним особам довелося добряче «поламати голови», щоби визначити справді найбільш гідних. Зрештою, при виборах до особливо авторитетної та знакової Організаційної комісії ЄКВ - European Sports Organising Commission (ESOC), у членів Адміністративної ради, хоч як того хотілося вигадникам різноманітних штучних «зашкварів» у діяльності керівництва Федерації волейболу України, не знайшлося жодних заперечень проти кандидатури діючого президента ФВУ Михайла Мельника.

«Новопризначені члени цієї комісії, в тому числі й Михайло Мельник, спроможні поділитися своїми вкрай необхідними і нагально затребуваними знаннями, щоби допомогти розвивати волейбол на всіх рівнях протягом наступних чотирьох років», - так підсумував вердикти Адміністративної ради ЄКВ Александар Борічіч.

Таким чином, керівництво Європейської конфедерації волейболу вчергове відзначило всі ті позитивні зрушення в роботі Федерації волейболу України, які дозволяють ставити її діяльність у приклад багатьом іншим національним федераціям. Відповідно, хочеться вірити, ця сама її діяльність знайде відповідний відгук і з боку, вибачте за каламбур, відповідних же чинів на найвищому державному рівні. І волейбольна Україна невблаганно продовжить наполегливий рух до переведення її, образно кажучи, на передові професійні рейки за найвищими континентальними стандартами. А сам Михайло Мельник неодмінно розширюватиме свій багатий міжнародний досвід і обов’язково втілюватиме його у подальший прогрес українського волейболу на міжнародному рівні! 

ФВУ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.