- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатські тенісисти змагаються в Києві та Ужгороді

25 Січня 2021 (18:48)

Сьогодні поновилися тенісні змагання в Україні, після паузи, повязаної із локдауном. Прикарпатські спортсмени змагаються в різних вікових категоріях.

В Києві з 25 по 29 січня проходить тенісний турнір серед дорослих на кортах Льодового стадіону. В жіночому особистому розряді змагаються дві франківчанки - Ірина Горай (1999 р.н, 34 місце в рейтингу тенісисток України) та Соловей Неля (2006 р.н.,23 місце в рейтингу тенісисток України U-16). Ірина Горай розпочне виступи на турнірі з другого кола, де чекай на переможницю пари Поліна Гонтарик (Бровари) / Даря Щома (Новомосковськ). А Неля Соловей на першому етапі турніру зустрінеться із Маргаритою Єршовою із Кривого Рогу.

 В Ужгороді на кортах СК "Юність" стартував "Відкритий чемпіонат Закарпатської області" серед 14-річних. Перше коло змагань нашим спортсменам вдалося пройти майже без втрат. Учасниками другого кола стали Дмитро Втерковський (Івано-Франківськ),  Максим Калабішка (Івано-Франківськ), Павло Боднарчук (Івано-Франківськ), Ярема Данилишин (Коломия). Впевнено переграла свою опонентку франківчанка Софія Сімків, віддавши суперниці один гейм. Лише коломиянин Максим Кривий програв в першому колі змагань.

І на останок декілька слів про турніри, які стартуватимуть найближчим часом. На вихідних на кортах львівського клубу "Теніс Life" пройде  турнір третьої категорії U-Next Cup. Участь в ньому має намір взяти Артур Плесканка (2006 р.н) та Євген Хопта (2005 р.н.) із Надвірної. Павло Боднарчук (2008 р.н) та Максим Калабішка (2007 р.н.) поїдуть на луцький турнір для 16-річних "Зимова першість ДЮСШ 3". Це турнір першої категорії.

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.