- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

UA: КАРПАТИ покаже матч Кубка Девіса Україна–Ізраїль

03 Березня 2021 (21:40)

5 і 6 березня регіональні телеканали Суспільного, зокрема і UA: КАРПАТИ, покажуть наживо змагання чоловічих національних тенісних збірних України та Ізраїлю в рамках Першої Світової групи Кубка Девіса. Змагання відбудуться на корті Marina Tennis Club у селі Погреби, що за 3 км від Києва, та у зв’язку з обмеженнями через пандемію коронавірусу матч відбудеться без вболівальників. 

Пряма телетрансляція матчу Кубка Девіса Україна–Ізраїль відбудеться на 21 регіональному телеканалі Суспільного. Через обмеження супутникової ліцензії трансляції не буде на каналах UA: ДОНБАСUA: ЗАКАРПАТТЯ і UA: КРИМ.

«Наші глядачі полюбляють вболівати за свою національну команду під час спортивних подій. Про це свідчать дані з маркетингової стратегії для регіонального мовлення, а також останні дослідження нашого департаменту стратегічного маркетингу. На майбутнє ми плануємо збільшити кількість локальних спортивних трансляцій в ефірі регіональних телеканалів Суспільного. Таким чином, ми висвітлюватимемо стан справ зі спортом у регіонах і надаватимемо можливість нашій аудиторії стежити за цікавими подіями», — зазначила генпродюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Тенісист Сергій Стаховський на сторінці Федерації тенісу України закликав уболівальників дивитися трансляцію матчу на Суспільному і підтримати українську збірну на Кубку Девіса.

5 березня о 15:05, після випуску місцевих новин на UA: КАРПАТИ розпочнеться трансляція церемонії відкриття Кубка Девіса і двох одиночних зустрічей Україна–Ізраїль. 

6 березня об 11:30 почнеться трансляція другої частини матчу тенісних збірних Україна–Ізраїль — парної та ще двох одиночних зустрічей.

Поєдинок Першої Світової групи з Ізраїлем мав відбутися ще у вересні минулого року, проте його перенесли на 5-6 березня 2021 року. 

Заявлені склади команд:

Збірна України: 

 • Ілля Марченко. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 176, у парному — 316.
 • Сергій Стаховський. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 192, у парному — 190.
 • Владислав Орлов. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 356, у парному — 381.
 • Данило Каленіченко. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 487, у парному — 600.
 • Денис Молчанов. Поточний рейтинг у парному розряді — 94.
 • Капітан — Андрій Медведєв.

Збірна Ізраїлю:

 • Едан Лешем. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 364, у парному — 787.
 • Яшай Оліель. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 424, у парному — 1742.
 • Даніель Цукєрман. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 797, у парному — 732.
 • Йонатан Ерліх. Поточний рейтинг у парному розряді — 71.
 • Капітан — Йонатан Ерліх

Кубок Девіса — це найбільші міжнародні командні змагання в чоловічому тенісі, проводяться щорічно Міжнародною федерацією тенісу. 

Нагадаємо, разом із всеукраїнськими телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (UA: Українське радіоUA: Радіо ПроміньUA: Радіо Культура) місцеві телерадіокомпанії входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — UA: Суспільне мовлення. На Прикарпатті це — телеканал UA: КАРПАТИ і UA: Українське радіо Карпати. Оперативні новини про регіон — на сайті suspilne.media та на сторінках Суспільного у соцмережах.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.