- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Легіон» (Калуш) здобув дві перемоги у виїзному турі в Харкові

11 Березня 2021 (20:07)

Цими вихідними, 6 і 7 березня, відбулися матчі третього туру чемпіонату Української молодіжної хокейної ліги (УМХЛ) серед юнаків старшої вікової групи (2005 р.н.). Калуський «Легіон» два поєдинки цього туру зіграв у Харкові.

Тут підопічні Альберта Шафікова й Андрія Куця зустрічалися з місцевою командою СДЮСШОР і здобули дві переконливі перемоги. У першому матчі гості обіграли однолітків із Харкова з рахунком 11:4, а в другому закинули у ворота господарів майданчика 8 шайб, пропустивши у свої тільки три шайби.

Принагідно повідомляємо про те, що через посилення карантинних обмежень у зв’язку з встановленням в Івано-Франківській області «червоного» рівня епідемічної небезпеки, два домашні матчі другого туру чемпіонату УМХЛ, які команда «Легіон» (Калуш) мала 27 і 28 лютого зіграти з «Білим Барсом» із Білої Церкви, були перенесені на пізніший термін. Всі інші поєдинки цього туру в дивізіоні U16 Олександра Годинюка відбулися.

Що стосується інших матчів третього туру, які пройшли 6 і 7 березня, то вони завершилися з такими результатами:
«Кременчук» (м. Кременчук) – «Кабани» (с. Ковалівка) – 1:2, 3:6;
«Дружба-ХТЗ» (Харків) – «Динамо» (Дніпро) – 2:5, 3:6;
«Сокіл» (Київ) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 5:2, 9:5;
«Білий Барс» (Біла Церква) – «Крижинка» (Київ) – 4:6, 6:4.

Наразі команда «Легіон» посідає третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату УМХЛ, маючи в своєму активі 12 очок, які здобула у чотирьох зіграних поєдинках. Лідирує київський «Сокіл» (18 очок), а друге місце посідає дніпровське «Динамо» (14 очок), але вони провели по шість матчів.

У четвертому турі чемпіонату, який має відбутися 20 і 21 березня, калуські хокеїсти прийматимуть вдома команду «Кабани» з Ковалівки.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.