- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Покуття-Прибилів" завершили сезон

25 Березня 2021 (09:39)

Для деяких команд Суперліги України сезон 2020-2021 вже завершився.

За підсумками ігрового сезону 2020-2021 ВК "МХП-Вінниця" посідає 6 сходинку, а "Покуття-Прибилів" – п’яту. Матчі за 5-6 місця української Суперліги скасовані за згодою обох команд.

Отже, сезон для команд нижньої частини турнірної таблиці – завершено.

В результаті двох колових турів "плей-ауту" вінницький клуб "Серце Поділля" та чернігівський "Буревісник-ШВСМ" посідають 7-8 місця та залишають за собою право виступати в елітному дивізіоні в сезоні 2021-2022.

Представник Тростянця ВСК "МХП-Вінниця" стає 9-им та зіграє перехідні матчі за право грати у Суперлізі в наступному сезоні з командою, яка посяде 2 місце у Вищій лізі. Два тури "Фіналу чотирьох" цього турніру відбудуться 26-28 березня у Тернополі та 2-4 квітня у Дніпрі.

Харківський "Локомотив" – 10-ий – залишає Суперлігу, його місце займе переможець Вищої ліги 2020-2021.

5 місце – "Покуття-Прибилів" (Тлумач)

6 місце – ВК "МХП-Вінниця" (смт Тростянець)

7 місце – ВК "Серце Поділля" (Вінниця)

8 місце – "Буревісник-ШВСМ" (Чернігів)

9 місце – ВСК "МХП-Вінниця" (смт Тростянець)

10 місце – "Локомотив" (Харків)

Що ж до головних матчів сезону, то все тільки попереду. 26 березня відбудеться перші півфінальні протистояння (серія до трьох перемог). У Львові "Барком-Кажани" прийматиме житомирський клуб "Житичі-ПНУ", а у Городку зіграють місцевий "Епіцентр-Подоляни" та харківська "Юракадемія".

volleyball.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.