- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Івано-Франківський #OlympicLab

24 Квітня 2021 (18:27)

22 квітня 2021 року на Прикарпаття вчергове завітав Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід НОК України #OlympicLab, модуль «Розвиток/добробут–пізнай себе», учасниками якого стали школярі Івано-Франківського Католицького ліцею імені св. Василія Великого.

Серед гостей заходу були:

- голова відділення НОК України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін;

- майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця трьох Зимових Ігор Олімпіад - Надія Діденко;

- викладачка Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, засновниця і тренер "Школи оратора для дітей", засновниця простору для удосконалення навиків комунікації Риторика ІФ, ведуча–Тетяна Осадчук;

- відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області - Володимир Антонець;

- стипендіат відділення НОК України в Івано-Франківській області - Василина Заяць.

З вітальними словами до присутніх звернулася директорка ліцею - сестра Єремія, яка відзначила важливість таких заходів для формування особистості тінейджерів.

У свою чергу Мирослав Карабін - передав вітання всім присутнім від президента НОК України - Сергія Бубки та звернув увагу учнів, як приклад успішної людини, на життєвий шлях відомих спортсменів України, які в результаті плідної праці досягли значних успіхів у житті.

Надія Діденко - також відзначили позитивний вплив на юнацтво модулів OlimpicLAB та закликала до дітей до активних занять фізичними вправами та спортом, які є одним із головних факторів формування здоровя людини вцілому.

Основна частина заняття розпочалася з розкриття сутності поняття "оратор" та обговорення змісту цього слова. Тетяна Осадчук досить детально описала, що володіння відмінною технікою мови – це запорука успішного бізнесмена, політика, спортсмена або будь-якої пересічної людини, адже людей, які говорять чітко, ясно, зрозуміло, приємно - слухають. Вони звучать переконливо і викликають довіру.

Тетяна поділилася знаннями про навики ефективного оратора, які включали в себе сім пунктів: чіткість мови, звучати переконливо, бути чесним, надихати,розказувати історії, жартувати, володіти переконливим жестам. Вона наголосила, що як учні так і гості зможуть застосовувати ці навики для особистої та соціальної реалізації. Кожен з пунктів був обговорений теоретично, після цього школярі практикували вправи для мовлення, виробляли чіткість дикції.

Під час спілкування лекторкаподілилася порадами як правильно і грамотно подавати свою думку, пізнавати себе через спілкування з іншими, відчувати себе впевнено.

В ході заходу школярі з приємністю підтримували розмову та навіть вели дискусію, де виявлялися різні позиції, озвучувалися протилежні думки, що підштовхувало до ще більше активного мислення.

На завершення відбулась бесіда у режимі питання-відповідь та підведення підсумків заходу. Після цього усі учасники OlympicLab отримали подарунки з символікою заходу від Національного олімпійського комітету України та зробили на теплу згадку спільне фото.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.