- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

В Коломиї відбувся захід під назвою "Олімпійська писанка"

28 Квітня 2021 (23:18)

Відділення НОК України в Івано-Франківській області спільно з Коломийською міською радою та Музеєм писанкового розпису реалізували незвичайний захід за участі спортсменів-олімпійців, тренерів, спортивних і державних діячів.

У Вербну неділю до відомого на весь світ унікального музею, що в середмісті Коломиї, завітали:

- міський голова Коломиї Богдан Станіславський;

- голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін;

- начальник відділу молоді та спорту Коломийської міської ради, Заслужений майстер спорту України з боксу  Володимир Колесник;

- майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігорВіктор Поляков;

- майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики,  учасниця ХХVІІІта ХХІХ літніх Олімпійських ігор  Ірина Шепетюк;

- Заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор  Дарія Згоба;

- майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор  Неля Непорадна;

- майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця ХХ , ХХІ та ХХІІ зимових Олімпійських ігор Надія Діденко;

- майстер спорту України зі стрибків на лижах з трампліна, учасник ХХ та ХХІ зимових Олімпійських ігор 2010 року

Володимир Бощук; - учасник ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор зі стрибків на лижах з трампліну Юрій Янюк;

- учасник ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор зі стрибків на лижах з трамплінуАнтон Корчук;

- відомий тренер зі стрибків на лижах з трампліну  Василь Прокопюк.

На площі перед музеєм під дзвінкі гуцульські акорди Муніципального оркестру народних інструментів "Трембіта" під керівництвом Михайла Могильняка  делегацію з хлібом та сіллю зустріла генеральний директорНаціонального музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім.Й.Кобринського Ярослава Ткачук та запросила до виставкової зали, де розповіла історію зародження писанки та познайомила всіх присутніх із знаним у Світі писанкарем,  учасником АТО, членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України  Олегом  Кіращуком.

З вітальними словами до гостей звернувся Богдан Станіславський, який звернув увагу на унікальності писанкарства, як одного з важливих та невідˈємних компонентів ідентифікації українства у світі. У свою чергу Мирослав Карабін передав присутнім вітання від президента НОК України, Героя України, Олімпійського Чемпіона  Сергія Бубки та відзначив важливість таких заходів, адже таким чином передається знання про історичні та культурні надбання українського народу.

Олег Кіращук долучився до вітальних слів, поділився власними думками стосовно розвитку писанкарства не тільки на Прикарпатті, але й на всеукраїнському та міжнародному рівнях, побажав всім мирного неба, злагоди та достатку.

Наступним етапом візиту стало знайомство з експозицією, де представлено писанки з усієї України та понад 30 країн світу. Екскурсія, яку для гостейпровела завідувачка Музею писанкового розпису Оксана Ясінська, завершилася автограф-сесією на поверхні писанки,спеціально написаної для президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

Не менш цікавим та захопливим став майстер-клас з розпису писанки під керівництвом наукових співробітниць музею Ірини Блонської та Роксолани Сметанюк, які після короткої теоретичної частини допомогли зануритись всім присутнім у захоплюючий мистецький світ писанкового розпису.

На завершення новоспечені "олімпійці-писанкарі"похизувалися своїми витворами перед обˈєктивами фотокамер та зробили спільне фото з олімпійським стягом на фоні цього унікального українського музею.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.